Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Löbl

OSOBNOST 25.1.2010 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • theelis

    Děti ráje

    V Dětech ráje je úplně super!!! Moc skvěle zpíval i hrál!!! Jo a s Petrou Doležalovou (hraje Evu) moc slušelo..... *4*
    • Re: Děti ráje

      Jo jo, naprosto souhlasím - má užasný hlas...my jsme byli na muzikále 2 krát a ani jednou to nemělo chybu *3*
      • theelis

        Re: Re: Děti ráje

        Jé ty se máš, to já byla jen jednou - a fakt to za to stálo - hned bych jela znova!!!
        • Re: Re: Re: Děti ráje

          no ja na tom byla včera a taky se mi to opravdu moc líbilo..ach jo škoda že už to neuwidim...ale mohly by natočit film...:) to bych se na něj dívala každej den snads :) a tomášek se mi tam moooc líbil....je prostě ůžasnej :) *14*
          • theelis

            Re: Re: Re: Re: Děti ráje

            Jo filmik byl byl super - něco jako Rebelové akroát by to nebyl písničkový retro-film z let šedesátých ale z let osmdesátých *3*
          • Re: Re: Re: Re: Děti ráje

            tak oni to vydaj na dvd,normálně natočený z divadla, ale zatim na to sháněj materiál...na muzikále jsem byla včera a moc se mi líbil, paráda
  • nicola14

    Narozky!!!

    Vše nej k narozeninám, přeju! *3*
    A hodně štěstí a hodně dalších rolí jako je ta v Dětech Ráje! *14*
  • l.n.-verca

    Blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám!
    Viděla jsem ho jen v muzikálu Děti ráje a moc se mi líbílo jak zpíval!! Má můj obdiv !! *3*
  • Ahoj byla jsem na muzikýlu osmý světadíl elán a bylo to suuuper Tomáš se mě tam hrozně moooc líííííbil *14* všem vřele doporučuji *14* *14* *14* *14* *14*
  • :)

    Všechno nej k narozkám :)
    P.S.Děti ráje ve tvém podání fenomenální,úžasně znělej hlas ... vážně super..thumbs up :)
  • Děti ráje :)*

    byla jsem na nich už asik 5 a jedu znova!!!! doufám, že tam budeš!! a na v ať žije rockenrol si bl fáákt úžo a v katu mydláři jak by smet!!! *14*
  • 1.3 jsem byla na dětech ráje bylo to super hlavně ty hlášky např. čas utíká jako jelen když je do pr.... střelen *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Taky jsem byla na Dětech Ráje, bohužel jenom 2x, ale byl to ten nejůžasnější muzikál na světě!
  • budete hrát v listopadu v praze doufám že ano nebude tam hrát František Pytloun
  • Ahojky,byla jsem vcera na muzikalu Deti raje,bylo to super.Moc jsme to uzili a zaroven se pobavili.Byli jsme i na muzikalu Osmy svetadiel,taky parada.Tomasovo vykon naprosto skvely.Je uzasny....
  • 17.3.2012 jsem byla na muzikálu Osmý světadíl,kde zpíval Tomáš.Byl to nádherný zážitek.Všem doporučuji. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit