Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Savka

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tom

    Tomáš je super kluk, viděla jsem ho dvakrát v Miss Saigon, což je nádherný muzikál sám o sobě a Tomáš tomu ještě víc přidal. Myslím si, že i v soukromí je to pohodový kluk, ale nechci ho hodnotit, každopádně je moc hezkej a stejně starej jako já :-)) Kdyby jsi mohl poslat nějakou fotku s podpisem, budu ráda:-)
  • *13* *13* *13* *3* *9* *9* *9* *13* *13*
  • ahoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijk

    ahojik jak se mas napis jsi moc dobry jsi krasnej skoda ze jsi nevyyhral superstar *15*
  • Ahoj Tomášku prosím te mohl by si mi poslat svojí adresu nebo teleton.Máš skvelej hlas a hezky se oblekaš asi si myslis ze jsme nejaká pubertačka ale ja te opravdu obdivuju jses fajn kluk. Kdyztak moje číslo je 605 784 248 byla bych moc rada kdyby si mi napsal tak se mej a dal bud tak dobrej jak jses pa Žaneta z jižních Čech.
  • Tomáš je fajn člověk a hlavně zpěvák,který zpívá srdcem. A to má pro mě váhu. Chápu,že některým lidem může ležet v žaludku,ale nechápu,proč mají potřebu svou nenávist veřejně ventilovat. Je mi jich skutečně líto.
  • Tomasi si skveleeej ;D Uuuuzasne zpivas, ja te milujuuu ;D
  • tomašek

  • Nová deska

    Jaktože tu není o Tomově nové desce: Neslibuju modrá z nebe??
  • Je to buran

    Savka je vesnické jelito myslel si že bude slavnej a je to zpěvák který má pár štěku v muzikálu asi je dost z toho všeho rozčarovaný.. *15*
  • Tom

    Tome od začátku sem ti fandila poslal bys něco na e-mailkristynka.rzavynáč centrum.cz mmmmmmmmooooooccccccc dddddíííííkkkkkkyyyyy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit