Přejít na výpis diskuzí

Václav Neckář

OSOBNOST 29.10.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Václav Neckář

    Vašku! *13*
  • Venca

    Neckyho poslouchám už od mala, kdy mě k němu přivedl táta. Je mi 20 a miluju ho do dneška. Jeho písničky jsou nádherná klasika, které se dnešní "hudba" nemůže vyrovnat. Mimochodem Vašek je pořád třída, v sobotu jsem byla na jeho vystoupení v Berouně (kde s ním byla i jeho kamarádka Marta Kubišová) a pořád válel. Vynikající koncert. Díky Vašku :-)
    • nikkolaczz

      Re: Venca

      no to jo nejaky dnesní pisnicky nemaj hlavu ani patu *1*
  • K NAROZENINÁM o:)

    S úctou, a úklonou pane Vašku – děkuji za to, že skrze písně vstupujete do mého života. Radil jste Nepospíchej, rozmysli se holka, než se vdáš, vysvětlil jste mi co je to Soud, kdo je Mýdlový princ, Čaroděj Dobroděj i Kateřina . Ptal jste se: „Kdo vchází do Tvých snů má lásko“. Měl jste pro mě Dobrou zprávu - Chci tě líbat a sdělil, že ten můj dům je Planetárium. Perla byla Láska ztracená. A tak, ač Diamantová žena, ptal jste se, Kde jsou ta rána stříbrná. Jo, to byla Balada ze suterénu. Rok střídá rok a já Spěchám. Naštěstí máme Náruč krás i Šťastné údolí.
    Hodně zdravíčka a spokojený život, pane Václave, Vašíčku - Neckáři o:) Jsem ráda, že jste se věnoval zpěvu a můžete stále hladit naše dušičky. Herecké výkony také těší!!!! Ať jste spokojený v kruhu rodiny a svých přátel a samozřejmě také nás, publika. A určitě někdy na shledanou. Pokorně Hana Budínová
  • podekovani

    diky p.vašku byla jsem na vas v Brne a moc se mi vaš koncert libil kdy budete zase v Brne *3*
  • Ahojky Vendelínku,

    Ahojky Vendo, byla jsem na koncertu v Netřebicích nemělo to chybu!!! A tedky k NAROZKAM přejí horu ZDRAVICKA, štěstíčka A kupu lásky. To ti přeje a ještě víc bankovek Majka *3* *14* *4*
  • nikkolaczz

    ...

    Všechno nejlepsi k narozeninám *1* *1* *1*
  • Uznání

    Včera jsem byla na Vaškově "Benefičním koncertě pro zdravotně postižené" ve Svitavách. Je úžasné, jak zabojoval a dokáže ještě přinášet lidem radost. Byl to vynikající koncert. Po vystoupení probíhala autogramiáda a ještě se ochotně nechal se zájemci vyfotografovat. Díky za vše ......
  • Necky♥

    Necky je borec...dokázal zpívat ještě po mrtvici...má můj obdiv
  • dogpile

    dřív než sadílková !!!

    Vám přeju vše nejlepší k narozeninám a hlavně zdraví ! Sadílková je tak hyperaktivní,že už psala Vaškovi v svátku týden předem ! (na osobnostech net) *15*
  • Václav Neckář

    Miláčku!Srdečný pozdrav. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit