Přejít na výpis diskuzí

Václav Vydra

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Václav Vydra má přezdívku šprýmař(seriál Hospoda).

  • Václav Vydra má přezdívku srandista.

  • Luky1987

    Ja ho moc v láske nemám 

  • pane vydro všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • mam vas moc rada mohla bych s vama hrat v kamenaku to je muj sen a umis to se svim synem pepou jak dostane tu petku a taky umis hrat toho policajta pozdravujte sviho syna pepu a manzelku odepiste mi
  • dobry den vaclave vydro jste skvely a krasne hrajete v kamenaku mam vas rada
  • Milý pane Vydro,
    přeji Vám krásné kulaté narozeniny a hodně zdraví a štěstí do dalších let.
  • Přeji vám hodně zdraví a stále plno legrace, co rozdáváte. To vám přeje S.K., jenž je narozen přesně na den, jako Vy.
  • Dobrý den pane Vydra,

    jsem invalidní vozíčkář z diakonie Betlém Klobouky u Brna. Chtěl bych vám popřát hezké svátky a chtěl bych jestli natáčíte nějaký film, tak já bych si s váma velice rád zahrál. Je to můj životní sen. Moje tel. číslo je 608919459, tak kdybyste měl zájem o vozíčkáře do nějakého filmu, tak byste mi udělal obrovskou radost. Tím byste mi dal největší dárek Vánoční.

    Váš fanoušek Jindřich Stania
  • Dobrý den pane Vydro,co Vás donutilo dělat reklamu těm podvodníkům (vlastní zkušenost podložená stovkami jiných podvedených) z AAA auto?! Docela jsem Vás měl v oblibě, ale když jsem slyšel v rádiu, jak si pochvalujete autobazar AAA, šla veškerá obliba a úcta stranou. Měl jste to zapotřebí? *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit