Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Hudgens

OSOBNOST 31.12.2006 
47202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ''zpěvačka"  ještě aby uměla zpívat.😂


  • Je super a mám jí moc ráda *1* *2* *15* *3* *14* *14* *14* *5*
  • I kdyby byla černá tak ti to vadí?
  • nemám ji ráda *10*
  • BEST FANSITE ABOUT VANESSA HUDGENS --> http://iheart-vanessa.blog.cz/
  • No je pekna ale trochu cierna ale to neni to co mi na nej vadi nadi mi to ze boze co to hovorim nic mina nej nedi
  • navštívte stránku o Vanesse :) wwww.oh-missvanesa.blog.cz
  • Moja sestra sa vola Vanesa ale vanny je pekna a Vanesa nie je
  • jatak moc dobra jen sem ja sem na koncerte bila ale biloto hesky vonase oblika hesky toneni ver jataky chci a bi sem se oblikala stejne *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *2* *2* *2* *2* *2*
  • pěkná ale slíká se *7*
  • je dobrá *4*
  • máš pravdu je uplně skvělá .nej .zpěvačka na celém světě *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • vanessa hudgens je doopravdy skvělá .Líbí se mi také např.Miley cyrus ,katy perry a také i courteney cox. všechny takové dobré zpěvačky mám já moc ráda. Jsou doopravdy moc dobré .Takové herečky i zpěvačky jako vanessa hudgens ,shakira ,katy perry atd.jsou velmi dobré. *14* Někdy bych chtěla na koncert Vanessy Hudgens .Podle mne hrála nejlépe v high school musical Gabrilu Montez .moje nej .písnička od vanessy Hudgens je say ok.ta se vanesse povedla .chtěla bych ji nekdy vidět doopravdy .a nejen z videa . doufám ,že bude mít koncertrt v praze.a kdyby ano ,hned bych tam jela na ten koncert.vanessa hudgens je moje asi nej.zpěvačka. *14* *3*
  • Já osebně má radči Olivi Hotl,ale Vanessa patř mez top 5 a hrozně se mi líbila ve filmu High Shool Musical a taky cesta na tajupplný ostrov 1(2) je prostě fakt dobrá *3*
  • ahoj fanúšikovia ... kliknite na stránku www.oh-missvanesa.blog.cz - jedina česko-slovenská stránka o Vanesse :)
  • hello you're my best idol. I love you *3* *14*
  • Vanny neber to tak oni jsou hloupý když ti to říkají mě se líbíš a přála bych si vypadat jako ty *3* *14* *4*
  • happy birthday bodaj by si zdochla
  • Happy birsday
  • Vše nej k narozeninám *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit