Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Mae

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova
    *6* *6* *6* *14* *14*
  • Ahoj, nevíte někdo kdo skládá Vanessi hudbu? Potřebuji udělat referát do školy o hudebním skladatelovi
  • jsem také Vanessa a jsem větší než ona
  • Byla jsem na jejím koncertě v roce 2010 v Ostravě. Špička!
    Ale lyžovat neumí!
  • já jsem taky Vanessa
  • Ahooj:P Nemáte prosím někdo noty od Vanessy? Jakékoliv..Moc bych je potřebovala a nemůžu je nikde sehnat :( Kdyztak mi je pošlete na e-mail..miris96@seznam.cz..děkuji;)
  • Vanessa Mae has a talent so I would like this data příspěvek.Je great, I also play the violin and therefore I know how it obtížné.Sem Stebe Vanesa Mae.Jsi good! *3* *1* *14*
  • janidlo

    noticky

    ahoj, nemate nekdo od ni noty. treba Storm nebo toccata and fugue??

    muj mail je janidloplachy@seznam.cz
  • neo_ap

    Prosba

    Mrzí mne, že jsem ji ještě neviděl. Loni jsem měl už jiný program. A tak bych chtěl požádat, pokud se Vanessa rozhodne opět přijet, dejte mi vědět. Moc dík. *4*
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší... *4*
    vanessa má obrivský talent, ted jí poslouchám a nemůžu se toho nabažit... *14* *14*
  • Wow

    tak to je teda něco. já jsem hrála na houdle 5 let, a je to šílená dřina. když jsem ji slyšela, běhal mi mráz po zádech. ona hraje dokonale. no, a chtěla bych jí k narozeninám popřt hodně úspěchů, lásky a štěstí. mimochodem, Vanessa na svůj věk vůbec nevypadá *3*
  • Re: Re: Noty

    Ahoj prosím pošleš mi ty noty od vaness Destiny?? děkuji Můj email je Maruska012@seznam.cz *14*
  • NOty

    Ahoj lidi. Prosím nemáte nějaké noty od Vanessy Mae? vsude je schanim na internetu,ale nemuzu je najit. tak kdyby nekdo mel nejake doma prosim poslete mi je na meil hanunulilinka@centrum.cz. Mockrat dekuji.:) *4* *4*
  • Re: .VANESA MAE

    Moje řeč ja ji přímo zbožnuju taky hraju na housle už 6let a je mi 12 let a jsem narozena o den dříve než ona 26.10.1997:) *3* *3*
  • Destiny

    Ahoj :) Prosím, nemáte někdo nějaké noty od Vanessy Mae? Nejlépe Destiny, ale klidně jakékoliv jiné. Byla bych moc vděčná ;o) Kdyžtak na e-mail ma.i.a@seznam.cz *3* Díííky moooc :)
  • Vanessa Mae

    Má dneska narozky, tak všechno nej a ať jí to hraje pořád stejně dobře *3* Podle mě je to na housličky absolutní špice *4* A navíc její písničky (a obzvlášť Destiny) byly v Sailor Moon, což je mý zamilovaný anime už pěknejch pár let *14* I kdyby mi ta muzika zaboha nic neřikala, musela bych bejt i tak její fanynkou *4*
  • můj názor

    iKdyž jsem sice Vanessu May nviděl osobně hrát, tak z tohohle videa a nejen z něj, ale taky z toho, co jsem o ni slyšel, usuzuji, že jeto vynikjící houslistka *3*
  • Zpěvačka???????

    jak tady všichni v diskusi uvádí je Vanessa Mae houslistka, tedy hudebník.Já osobně jsem ji nikdy neslyšel zpívat, pak tedy nechápu její uvedení jako zpěvačku v této kategorii.
  • sukovska.a

    Re: Hudba - Vanessa Mae

    ja som tiež huslistka ale Vanessa Mae sa nedá počúvatˇ! no fúúúúúúúúúúúúj aj tak najlepší na tomto svete je len CECHOMOR =milujem ich.
    no a Vanessa Mae je zoslintaná a smradlˇavá hnusná P..A
  • Re: nic nove

    Vanessa Mae je najsprostejšia hnusná smradlˇavá pizda ,no najlepší je moj najkrajší Cechomor ktorý velmi milujem a nikto na ních nemá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit