Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Paradis

OSOBNOST 23.10.2010 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skvěla když je hezka zpěvačka *3* *4*
  • uz postarsi ... ale skvela ve filmu Polovicni sance
  • Ať růže na cestu sypou se Ti, ať každé přání splní se Ti, ať Tvé srdce má lásku. To Ti přeji k Tvému dnešnímu svátku. Pepíno. *3*
  • Newim co proti ní máte...je krásná! A ty její "ne"dokonalé zuby jsou legendární!!! A co se týče toho rozchodu, je to škoda! Vanessa a Johnny byli jeden z nejkrásnějších párů v showbiznisu!!! :(
  • kiss.miss
    co se týče vzhledu tak hezká moc neni...ale písničky sou super.
  • oelli
    Happy birthday!!!
  • Nepíšu ohledně tohoto článku, ale ohledně rozchodu s Johnnym. Je mi Vanessi líto, po těch 14ti letech bydlení spolu, výchovy dětí a milostných chvílí. Dříve mi byla Vanessa nesympatická, a přišlo mi, že zpívá jako barbína. Jsem velká fanynka Johnnyho, ale teď mně zklamal. Doufám, že se z toho Vanessa brzy dostane...
    Eli
  • Tak tyhle bláboly ze zdrojů typu Blesk a Šíp mám nejraději, někde nějakej ivestigativní blbec něco uslyšel, resp. zaslechl od někoho a už se na tom staví příběh, už máme další článečky plný senzací a nesmyslů...

    Mimochodem, když jsou tyhle informace tak zaručeně pravdivé, tak Vanessa Paradis je devětatřicetiletá a nikoliv už čtyřicetjednaletá...!!! (to jen tak na ukázku zaručené pravdivosti informací tohoto typu)

    Arivée
  • EllaAustin
    Happy Birthday Vanessa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit