Přejít na výpis diskuzí

Věra Špinarová

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Jednoho dne se vrátíš nádherná pesnička od Věry Špinarovej 

  • hurvinkovamorticie9

    😍 Věrka Špinarová bolá česká  Tina Tanner

  • Tady jsou slova zbytečná! Skutečná žena!
  • Vyznamenání nutně nemusí převzít syn Věry Špinarové. Je tu její maminka a Jarek Nohavica, který se určitě nemusí obávat, že přijde o své publikum. Magistrát Ostravy měl výhrady proti svíčkám na pietním místě, zatímco rozpuštěný vosk na Karlově mostě nikoho nepobuřoval... Divná to doba, dvojí metr a korupce v rybníku šouobchodu... Zavděčit se nedá každému, ale Adam si naběhl na vidle, pokud očekával, že mu to zachrání kariéru. Stejně jako Heidi. Hvězdy odešly, a co teď. Křoví a komparz má respektovat - mlčeti zlato.
  • viděl jsem věru, když zkolabovala
  • Waldemar Matuška měl také svého času spoustu "méně psavých" fanoušků. Na Apríla předal mlčky Věře Špinarové in memoriam Slavíka Jarek Nohavica za účasti desetitisíců těch, kterým svým zpěvem i bouřlivým životem dodávala Věrka naději i sílu k přežití.
    Vůbec není na škodu, že se při obřadu nebyly předvádět kuriózní postavy šoubyznysu s plastikami a silikony ve výstřizích až na pupek, s falešnými soustrastnými monology o úctě a "přátelství", které v branži tyto celebrity stejně nerespektují. Kolektiv těchto superstár si je dobře vědom, že Věrka by o jejich účast ani nestála, mnohými pro jejich životní postoj právem pohrdala. Se svým tragickým výrazem mohla zůstat doma i Heidi Janků, i když byl asi upřímný, neboť přišla o naději na svůj poslední kšeft...přiživit se na vlně Věřina úspěchu. Věra Špinarová se nesnažila stavět do role ukřivděné, nedovolávala se nějakých politických zákazů, žila na plný plyn a zemřela při tom, co měla ráda a v čem byla bezkonkurenčně dobrá. "Kolegyně-vrstevnice" jí
    mohou jen tiše závidět. Upřímnou soustrast mamince, synovi, rodině.
  • Máte tam chybu...
    Narodila se 22.12 a né 23.12....
    Jinak upřímnou soustrast všem
  • S Věrou Špinarovou se přišlo rozloučit 40 tisíc lidí.Je vidět,že ji lidé měli opravdu moc rádi.Byla dobrá zpěvačka,nádherný hlas a byla obyčejná.Nikdy nezapomeneme.
  • Nechci nikoho urážet,ale nevím,proč někdo píše o takové dobré zpěvačce Věře Špinarové,když ji neměl rád.Všichni,kdo jsme měli tuhle výbornou zpěvačku rádi,tak jí popřejeme klid e její celé rodině upřímnou soustrast.A nějaký pan Luky,nezlobte se na mě,ale když jste ji neměl v lásce,tak zde nemáte vůbec psát.Je to smutný.Já měla zpěvačku paní Špinarovou moc ráda,její písničky a je moc smutné,že odchází takové hvězdy.Třeba i Iveta Bartošová,Petr Muk....a další.Nikdy nezapomeneme.
  • Luky1987
    Věru Špinarovou jsem nemusel jako zpevačku a ani jí neposlouchám
    • Tak proč sem pišeš?
    • Tak co sem píšeš. Já tě tak nemusím, osle!
    • Říká ti něco slovo pieta, úcta, slušnost?!
      Hlupák zůstane opravdu hlupákem!!
      • Luky1987
        Dobře, tak to napíšu takhle, neposlouchám Věru Špinarovou, ale pro ty co jí meli rádi je to škoda, to mi je jasný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit