Přejít na výpis diskuzí

Veronika Freimanová

OSOBNOST 31.12.2006 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úžasná herečka

    veronika je úžasná herečka s neopakovatelným charisma...její úsměv je odzbrojující, je milá a krásná zároveň....zvládne role náročné, všude působí klidně a profesionálně....v životě ji neznám ,ale myslím, že i v reálu je to prostě správná ženská a prima máma... *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Úžasná herečka

      NAPROSTO SOUHLASÍM
  • Veronika

    Veroniko jste skvělá herečka a úžasně sexy dáma. *14*
  • je...

    Je to nádherná ženská. Krásná byla jako holka, krásná je i dnes.
  • Je to fakt pěkná baba výborná herečka. Hodně se mi líbila ve sněženkách. *14* Tipoval bych jí o hodně mladší
  • Je to Veronika s velkým,,V"

    Vážím si hereček a herců tohodle typu!!Mě je 40 a vůbec nehodnotím herce dle věku ale dle úplně jiných měřítek.Jsem její veliký obdivovatel a plně souhlasím s názorem:,,pěkná baba"!!Nemá se zaco stydět.A datum narození klidně může pozměnit.S pozdravem JIRKA *4*
  • Přijedte do Teplic

    Koukám jako blázen co se v těch lidech hromadí za nenávist a pohrdání vůči této ženě! nabízím pohodové kafíčko v Teplicích vy vše zvládnete Veroniko! *4*
  • Veronika

    Na hraběnky jsem se díval jen kvůli ní. Sympatická, krásná, milá. *14*
  • Veronika F.

    Jj já jí znám a i znám její jednu dceru Markétu-je fajn a když sme byli malí, tak sme si spolu hráli *4*
  • Moc dobrá,příjemná a hezká herečka.Mám ji ráda a přeji vše dobré.Veroniko,krásné sluníčkové dny a ještě krásnější role,at nás máte čím potěšit.
  • Krásná herečka s velkým šarmem

    Kam se ní hrabou dnešní fuchtle!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit