Přejít na výpis diskuzí

Viktor Kožený

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby nebylo komunistů tak on a jemu podobní nemají co rozkrádat.Proč si pro něj nepřijedou,a nepostaví ho před soud? 2 dny a je tady.
  • borec
  • Je to smutné i alarmující. Takový gauner má své místo v rubrice osobnosti. Nezapomeňte na Babinského a jiné zloděje!!! Byl a je to gauner! *16*
  • Oprava:větších
  • Vypadá jak Lafayette Ronald Hubbard,až na to,že Hubbard byl duševní blázen,který si podřídíl miliony ještě vetším blbců!Viktor byl naopak velice chytrý,bez ohledu na činy,kterých se dopustil,ale ta podoba je až neuvěřitelná *1* *1*
  • máš velkou hubu , nemůžeš nic.
  • Ahojky
  • Proste nikdo nechce jeho privect do Cech,a ja mohu.Kdo zaplati?
  • frajer mu bude možná ,,v nečem podobný ? nebo je ,tak tupý primitiv ,a je rád
    že má na prožití .Bylo by zajimavé ,,frajera poznat /videt osobne, abych sme mohli říct s jistotou ,,KDO JE
  • myslím,že si p.Kožený,,KOŽENÝ,, život užije celkem v klidu a dožije stáří v klidu
    pokaždé se najde jemu podobný i v řadách soudů
  • jeho chování ,spůsob života nelze pojmenovat jednou větou a
    takovych podobných v jiném /menším rozsahu podvodníků bylo a je v každé vláde po 11/1989 rozkradli ,co jse dalo celému lidu před nosem
    v posledním období Janoušek.........obyčejný číšnik,k čemu se vypracoval ! a poslední kauzy.........
  • Pán Kožený udělal na lidi velký podvod kde je okradl o peníze a nazval českou justici soudci statní zastupitelé za byvalé členy KSČ a že porušují lidská práva ale at se podívá na sebe když zakládal Harvadske fondy a firmy kdo mu pomáhal protože všichni jsou členové STB kde si to mužou přečíst na inter. stránkách a mají po panu Koženým firmu a podnikají sní dodnes tak že by si měli své peníze vymahat na nich
  • Dobrý den,
    Nabídka pro investory
    Koncept Visual Communication je v souladu s naší dlouhodobou strategií snižování nehodovosti na českých silnicích, zde navíc bez dopadu na veřejné rozpočty.Vaše reklama může být v každé zatáčce v ČR
    Doživotní práva na projekt v okrese nebo v jakékoli části Prahy
    Cena za část Prahy nebo okres 10 000 000 Kč http://7570.com/reference/
    V případě zájmu mě kontaktujte
    simekvip@seznam.cz
    S pozdravem
    Jiří Šimek
  • Re: Mám problém

    Já bych poradil,já zase peníze potřebuji...Nebo práci.Můžeš mi poradit??Předem Díky...
  • poskytnutí investice pro podnikání

    Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota
  • Re: hledám

    To jste měl právě už při kuponové privatizaci. Stačilo 2 - 3 krát říci z kazatelny: Věřím jen harvardským fondům.
  • Mám problém

    Nazdar Viktore. Hele, mám strašně moc peněz a nevim co s nima. Měl bys nějakej typ, jak se jich nejlíp zbavit? Díky moc za odpověď.
  • Re: Viktore!Spituj.

    Milá Magistro, slibované peníze V.Kožený nabízel do roka (a do dne).
    Trochu jsi zaspala dobu. Kdyby jsi se přihlásila, tak je máš, jako většina lidí, kteří byli svéprávní. Akcie nejsou rohlíky, jednou jsou dole, jednou - třeba navždy v hajzlu. Musíš při svém vzdělání adekvátne ragovat. Já jsem z kupovové privatizace dostal za prodej akcií cca 400.000,- Kč. Za 1000Kč investice to bylo slušný - stačilo trochu sledovat kurzy a včas je prodat.
    Tak pá
  • Viktore!Spituj.

    Dobrý podvečer silvestrovský,
    milý Viktore, přeji vše dobré do nového roku amyslím, že bys měl spitovat své svědomí, alespoň vůči takovým "dobráčkům" jako jsem já. Jsem ráda, že jsi okradl ty zatracený, bezcharakterní hajzlíky v Česku při privatizaci. Ale nejsem ráda, že jsi také obral mě. Mám ještě nějaký ty fondy, nebo co to je? A tak si myslím, že bys mohl udělat na Nový rok dobrý skutek a ty slibované prachy mi dát.
    Jsem švorc. Zdraví, štěstí a pohodu Mgr. Věra Kisová *4*
  • hledám

    Hledám sponzora pro opravu kostela v Jedlce u Děčína z roku 1234, nebo alespoň příspěvek na opravu – za dva roky bude mít 777. výročí založení. Děkuji i za tip. Jaroslav

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit