Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Filip

OSOBNOST 15.10.2010 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V. Filip je dobrej i jeho strana

    Pan Filip je dobrý poslanec ale ještě lepší je jeho strana *4*
  • Inteligentní politik

    Kdy konečně začnou vládnout v našem státě
    politici kteří se budou starat o všechny
    občany.
  • revoluce

    Banky,některé podniky,to vše mělo zůstat státní!Ale né pod vedením Václava Klause! Který to tady nechal rozkrást jak se patří!! Proč to tam někdo z vás neřekne v té poslanecké sněmovně, že od začátku to tady rozkradla "ODS."!Kupónová privatizace,Viktor Kožený atd.Máte zakázáno otom hovořit? Hovořil jsem otom s vaším poslancem panem Mlčákem, a stále se nic neděje.To tam ještě byl ten blbec Topolánek.Obhajujte naše práva razantněji.Horší komunisti jsou ti kteří dnes působí vjiných stranách než vy.Máte možnost nám ukázat že jste to právě vy, že to bude lepší pro naší společnost!Držím palce!
  • Všechny komunisty poopravit a stranu zrušit. Filipe je mi tě líto ale co se ma stát se stane.
    • Vážený pane, znáte staré pořekadlo: PŘEJ, BUDE TI PŘÁNO? Nepotřebujete náhodou poopravit Vy sám? Strana ve které je předsedou pan Filip je stranou lidu a po podvodech ODS a jiných stran, má větší podporu než ta, kterou volíte Vy. Já nejsem volič KSČM,ale ta strana mi nedělala tolik problémů když byla sama ve vládě, jako ty co se po SAMETOVÉM PODVODU rozjely aby tento stát rozkradly.
    • seš blbec
  • Filipe už brzy za tebou přijede dědoušek Jiskřič na bonz a budete kout zbabělou pomstu. *16* *12* *16*
  • Je to hajzl,stejně jako všichni komunisté.I ty telata co je volí!
  • Strana Ksčm je absulutně mimo zákon,tak jako jste vy komunisti vraždili nevinný lidi,tak ted všechny komouše si podáme my Kapitalisti.Doufám,že USA na tyhle komunistický SKURWENCE vlítne a pověsí je.Vy komanči jste podělaný až za ušima a ty Filipe-doufám že budeš viset a já se budu smát.
    • Komunisty si nedovolili zrušit ani v USA.
  • Filip je Č Ů Z A která,brzo bude odstraněna z tohoto světa.SWINĚ jedna komunistická.
  • Zpráva

    Pane Filip, vynikající projev ve sněmovně - večer - o důvěře vládě!!!!!!!!!! Pravda!!!!!!!!!!!!! Děkuji jana Kalistová.
  • Prožil jsem 2.světovou válku,ale to co jsem zažil po roce 1948 se celé popsat nadá.Největší za mého života byli a jsou komunisté.To co prvádělo po svém nástupu k moci nemůže nikoho ponechat v klidu.Mé osoby se jejích svinstva vůbec netýkaly.Viděl jsem kolem sebe nespravedlnost a nikdy jsem mezi ty hajzli nevstoupil,i když mi bylo několikrát členství v jejích zločinecké organizaci-vždy jsem odmítl .Byl jsem středoškolák a ve fabrice THP pracovník a odmítl jsem i odběr deníku RUDÉ PRÁVO.Jsem spokojený důchodce a mám velkou radost,že jsem mezi ty lumpy nevlez. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit