Přejít na výpis diskuzí

Waldemar Matuška

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neúplná diskografie

    Když cca před 10 lety začaly Waldovy písničky znovu vycházet na CD tak to vypadalo, že tentokrát vydají opravdu vše, co nazpíval. Bohužel, některé avizované tituly (Benefice I. a II. a Písničky z filmu a televize) se v obchodech dosud neobjevily. Co na nich mělo být nevím, ale několik písniček, které mám doma na starých poškrábaných singlech dosud na CD nevyšlo, například: Rosalie, In vino veritas, Má malá zem. A taky písnička, kterou Walda kdysi zpíval v jakémsi televizním show - písnička o dívce Sirael stvořené z měsíčního svitu. Byla skvělá, ještě jsem ji pak slyšel párkrát z půjčené nahrávky na pásce, a od té doby (asi 30 let) už ne. Proč nebyla reeedice dokončena se můžu jen dohadovat - možná šlo o peníze, nebo možná jen Walda neměl takové štěstí jako Marta Kubišová, které vydali i prakticky neznámé písničky z rozhlasových archivů.
    • Re: Neúplná diskografie

      Píseň Sirael mám taky, ještě je jich mnoho, Kdybych měla čas si povzpomínat , projít gramodesky a co Barbarela?
    • Re: Neúplná diskografie

      K té písničce o dívce Sirael - jde o nahrávku z pořadu "Dobrý večer s Waldemarem" a mám ji na videu.V případě vážného zájmu z Vaší strany mohu zapůjčit.
  • Pro mě byl vždycky nej

    Sametový hlas a bezva písničky-od školních let až do dneška.Není důležité, kolik si kdo vysloužil slavíků,ale co jeho zpívání lidem dá.A tak má u mě /už dobrých pětatřicet let/ pořád velkou jedničku!Jana.
  • Walda-Démon

    Walda byl za mlada prostě Démon a vždycky je a bude náš.Vykašli se občane z Karviné na politiku.Život i pravda jsou jinde...venku...cožpak to nevíš?Hahaha *3*
  • Walda

    já pořád čekám na filmy s Waldemarem něco už dali do tv ale Fantom s Morrisvillu nebyl hoooodně dlouho a to je škoda ten byl taky moc hezký a když sem psala do čt tak mi odepsali že na to nemají vysílací práva. PROČ NE!!!! JÁ TO CHCI ZASE VIDĚT!!!
    • Re: Walda

      filomografie není úplná,další filmy: Dýmky, Tajemství Viléma Storitze,
      Kdysi jsem měla seznam všech Waldových písniček, o kterých se ani nepíše, ale po padesátce už na to nemám čas. Krásná píseň Musím dál zpívat - mám jen na LP
  • nebe

    závidím v nebi mojí mamce i tatkovi že jim tam určitě krásně zaspívá *4*
    upřimnou soustrast celé jeho rodině
  • Walda

    Velmi mne mrzí, jak bulvární deníky neustále píšou o Waldovi a přicházejí s rádo by senzacemi. Přijde mi to krajně nevkusné, co na něj vše vytahují. A hlavně se divím paní Olině, že jim ještě dává rozhovory. No, každý se se smrtí blízkého vyrovnává jinak. Waldu jsem osobně znal a velmi mne mrzí, že už tu nebude s námi. Že už nikdy nezajdeme do vinárny U tří housliček *9* . Byl to prima kamarád a vůbec moc fajn člověk. Žil tak jak žil a at dělal,co dělal, byl to jeho život a prožil ho jak on chtěl. Nechápu, že v různých diskuzích na netu se do něj spousta lidí naváží a haní jeho památku *9* . Já si ho uchovám ve svých vzpomínkách, jak jsem ho znal. Jsem pozvaný toho 18.června na poslední rozloučení, ale ještě nevím, zda tam vůbec pojedu. Docela mne odrazuje ten humbuk kolem toho. Možná doma tiše v soukromí zavzpomínám na kamaráda, zapálím mu svíčku. Sbohem Waldo *4*
  • Walda blbecci v redakci Super

    Tak nas zase z redakce Super obcastovali "novinkami" o mem otci.Pro poradek.Waldemar se jmenoval obcanskym jmenem Vladimir.Obe dcery nebyli ockovane hned po porodu,ale pozdeji,coz nemeni nic na teto trgedii.Casopis(Schmierblatt)Super by mel pomalu zavrit kvuli nekvalifikovanym spolupracovnikum.Tito ochotnici,kteri se vydavaji za novinare by meli hledat nejakou praci,kde by nenapachali tolik skod.
    Prominte,ze tady tolik nervuji,ale uz toho mam plny zuby,jak porad nekdo"objevuje" neco senzacniho o mem otci.Mozna mel chyby,ale v grundu byl jako clovek O.K.
    Tak zase priste.
    Miroslav Matuska,Hamburg.
  • Je to zbytečné!

    Je to zcela zbytečné! Berete si tam příspěvky jan ty, které se Vám hodí, které jakkoliv opěvují pana Matušku. Před chvíli jsem napsal svůj názor, jimž jsem v ů b e c neměl záměr pana Matušku urážet, zostouzet ... Chvíli se mezi pří-
    spěvky objevil a je pryč! To Vám není hanba, má-li někdo jiný názor, jej odsou-
    vat pryč?!
    • Re: Je to zbytečné!

      M o c s e o m l o u v á m! Je to "OK"! Zřejmě zařazování nějakou dobu trvá. Promiňte mi. Díky!!!
  • Sbohem

    Sbohem Waldemare, budete mi chybět. *9*
  • Waldemar Matuška

    Sbohem lásko!
    Koukám na přímý přenos z pohřbu
    Waldemara Matušky ČT24 a IDnes.CZ.
    PRO uzavřenou společnost.
    Tečou mi slzy,ale i tak se usmívám
    mám rosvícenou svíčku.
    Vzpomínám!
    Tak Waldo měj se tam hezky v nebeské
    bráně!Tady na zemi Nezapomeneme!
    Rodině ještě upřímnou soustrast!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit