Přejít na výpis diskuzí

Wentworth Miller

OSOBNOST 31.12.2006 
4209 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Captain Cold :3
  • Škoda, že není na holky.
    Ale jinak je skvělej a doufám, že mu kvůli tomu nepřestanou nabízet role.
    Přeju mu do života to nejlepší.
  • Nejlepší herec jaky ho znám=) Jinak happy birthday Wenti=*
  • kirushka97
    *14* *14* *14* *14* *14* On je nějakej moc nádhernej ♥
  • Nechápu jak tak hezký muž by chtěl udělat sebevraždu jen kvuli tomu že je gay. Mě to nevadí protože je talentovaný a nechápu proč nijaky lidi např. ho pomlouvaj. Takhle se holt narodil a nebudeme ho(jen ti kteří mají něco proti tomu že je gay) soudit podle toho. Díky -Loo
  • Tak teda všechno nejlepší ke 41 narozeninám. Vůbec na to nevypadáš... Doufám že uděláš nějaký Comeback v nějakém opět úspěšném seriálu jako PB. *3*
  • LucieKowalewska
    Nejkrásnější herec, myslím, že je stejně tak inteligentní v soukromí jako v sérii Prison Break :-)
  • Ahoj nevíte kde můžu sehnat na internetu že se chci kouknout na zákon a pořádek utvar pro zvlastní oběti. 11 řada 1 díl? Went tam hrál a nedávno to jelo na nově a já sem ot prošvihla :/ a teď to nemůžu nikde najít :( poradíte mi ? -)
  • Ahoj .. můžu se zeptat kolik má 3.série dílu? Já mám jenom tušení že 13 .. ale příjde mi to divné proč má každá série přibližne 22dílu a 3.série 13? Má fakt 13dílu? díky za odpověď .. :)
  • ahoj kolik má III. série útěku dílů? Díky Sára
    • LucieKowalewska
      Ahoj 3.série má 13 dílů :-)
    • Ahoj ,jsou 4
      • Ve 3. řadě jsem viděla jen 13 dílů?? je jich opravdu tak málo a hned an to navazuje 4. řada nebo těch dílů ve 3. řadě je víc??díky Verčaa.
        • a prosím, jestli mi někdo odpoví, pošle te mi email =) prx.stille@seznam.cz díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit