Přejít na výpis diskuzí

Whitney Houston

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Byla dobrá zpevačka Whitney Houston R.I.P.
  • Odpocivaj v pokoji Witny. Velmi nam budes chibaš. :(
  • bila to moje spjevacka miluju ji *14*
  • to máš pravdu že byla,je a bude výborná zpěvačka... *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • jak může chodit s tým Rayem J, když je mrtvá?? :D
  • Whitney byla zpevacka nejlepsi teto doby. a je stale
    • Ano, Whitney v našich srdcích zůstane navždycky. Sbohem velká zpěvačko a herečko, my nikdy nezapomeneme. Jsme rádi, že jsi vůbec byla. Tvoje písničky stále posloucháme a máme je rádi. Danke, Whitney!
      • A já s tebou souhlasím!! Právě si její hitovky pustím, protože je moje oblíbená zpěvačka.
  • Milá Whitney,

    Moc mi chybíš a stýská se mi po tobě. Navždycky zůstaneš v mém srdci, protože tvoje písnička I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) je od tebe NEJLEPŠÍ, vždycky mi zlepší náladu... Kéž bys mohla ještě žít a složit přenádherné písně... Nechť odpočívej v pokoji a ať je ti země lehká...
    Nikdy na tebe nezapomenu, drahá Whitney...

    Tvůj fanoušek *14*
  • Panebože chudák, taká dobrá speváčka, rada ju počúvam ... *9* *13*
  • To co se stalo bě pořát bolí u srdce.Vždy jsem chtěla být zpěvačka jako ona,a doufám že se mi to opravdu splní!Nejraději bych zabyla toho kdo jí to udělal,jenomže se neví zda se předávkovala ona sama.Ale i tak moc moc mě to mrzí!!Tak Whitney doufám že mě ted vidíš,a přeju ti hodně štěstí tam nahoře,asi tam opuštěná ale všichni tě pořád milujeme
    Tak se měj hezky *13* Adéla
  • Milý Whitney! Přeji Ti vše nejlepší k narozeninám *3* Odpočívej v pokoji. We always love you! *3* *4*
    • Vždy tě budeme milovat.Odpočivej v pokojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit