Přejít na výpis diskuzí

Yann Tiersen

OSOBNOST 8.11.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je výborné, že i v dnešní překomercializované době žije někdo s tak čistým duchem a upřímnou láskou ke "klasické" skladbě. Myslím, že by si mohl podat ruku např. s Chopinem nebo Lisztem..
  • Chci se zeptat jestli někdo nemá zájem o tričko s vlastním potiskem loga Yanna Tiersen, jeho aktuálního alba Skyline. Fanoušek by určitě tuto nabídku uvítal, potřebuji tričko prodat a je mi totiž velké :( . Tričko je černé a pokud nevíte potisk vypadá takhle http://newmusicunited.files.wordpress.com/2011/07/yann.jpg (je samozřejmě bílý aby tam šel vidět). Tričko prodám za 500Kč, ale při rychlé domluvě 400! Poštovné zdarma! (posílám pouze na území ČR možné se domluvit i osobně). Tričko je nové dnes mi dorazilo. vlastní potisk má proto, jelikož se prodává jen za hranicemi a bylo by to dražší. Velikost XL Výška: 75cm šířka: 60cm
    lazyt(zavináč)seznam.cz
  • Ahoj lidi, dříve jsem ho měl rád kvůli Rue des cascades, Amélii, apod. Ale teďka se mi více líbí jeho kariéra s kapelou a desky Dust Lane a Skyline. Kvůli tomu ho Miluju. Matěj.
  • Teda, mě je 13a hraju na akordeon. Jeho skladby jsou bezkonkurenční!!! Hraju asi tři!! A všechny z Amélie!!! Je nejlepší!!! *14*
  • skvělé

    Opravdu se mi jeho hudba líbí, kvůli němu jsem zase sedla za piano. A musím říct, že děkuju. Děkuji za to, že skládá tak skvělé skladby.
    • Re: skvělé

      Ahojki :) teď mi kamarád poslal nahranou jednu jeho písničku, sice nevím název, ale je to hrozně pěkná skladba ;-) jsem se Tě chtěla zeptat, máš nějaké jeho notičky nebo dají se někde stáhnout? Taky hraji na klavír, ale co nemám v notách, to nezahraji... a tomu kamarádovi bych chtěla udělat radost a jednu z těch písní bych se chtěla naučit... myslíš, že bys mi poradila? Díky Lucka :)
  • Je super:))

    Miluju jeho klavírní skladby, hlavně Amélii:)) *4*
  • Titulek

    Není slov..nikdo před ním,a dlouho nikdo po něm...neuvěřitelná kompozice...souhlas??:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit