Přejít na výpis diskuzí

Yanni

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Yanni je prostě úžasný!!! Jeho hudba mě oslovila do morku kostí.
  • Ahojky všem,
    přijďte se podívat do oficiálního fanclubu pro ČR a SR.

    http://yanni-czech.webnode.cz
    http://facebook.com/yanni.czech

    Náš fanclub úzce spolupracuje s oficiálním fanclubem. Cílem fanclubu je hlavně přivést Yanniho na česká prkna :)
  • LuisaRayn
    Všechno nejlepší přeji. Yanni je podle mě velmi dobrý skladatel a teď ta poslední dvě alba jsou fajn. Nejvíc se mi líbí zpěv Endera Thomase :) (Mas alla, Ritual de amore)
  • Yanny je fenomén

    Zdravím všechny fanoušky Yannyho. Je tu i někdo, kdo má o něm nějaké informace a zda tento fanklub stále ještě funguje?
    • http://yanni-czech.webnode.cz/
  • chybí mi

    ahoj Petře nebo jiný dobrý človíčku, nepodělil by jsi se mnou o Yanniho??? Díky díky díky
  • Yanni

    Nejlepší kompilace od Yanniho je na DVD TRIBUTE, ale v poslední době se mi dostaly do rukou z int i DVD z Royal Albert HALL asi z 2002-skvělé (není celý), ale plné energie, nápady a nejnabitejší jeho poslední koncert The concert Event. Snad mi ho dovezou z USA, za 16 USD, tady maj magoři distributoři předražené.
  • sháním DVD

    sháním DVD koncert "Live At The Acropolis" SÍÍÍÍM nemá to někdo??? *7* *9*
    • Re: sháním DVD

      Máme všechna DVD Yanniho,včetně Live At the Acropolis,Řekni si,jak Ti pomoci...
      • Re: Re: sháním DVD

        Ahoj sháním Yanni live at Royal Albert Hall - jestli máte tak napište cenu ,děkuji
        • Re: Re: Re: sháním DVD

          Ahoj Evčo. Jestli ti nevadí že bude pouze do počítače nebo do DVDčka s přehráváním Dvixu tak ti to pošlu.Přes e mail?Nevím jestli máš tak velkou schránku a jestli to půjde.Zabírá to 1,5 GB.Jsem hodná *4*? Ivana
      • Re: Re: sháním DVD

        prosím chybí mi nějaká DVD a CD Yanniho. Může mi někdo pomoci??? *3*
  • byla tu nějaká poptávka

    Kdos to cos to Razac (byl čten Eragon?) ses ptal, kdo má něčeho navíc? Můžu zaslat CD-R nebo mp3 či jak si to představuješ - In the Mirror. Na oplátku bych též žádal nějakého Yanniho od Tebe (komunikace mailem, protože jsem zde poprvé a nevím kdy zase zavítám). Jinak Yanni mnou byl objeven náhodně koncertem v TV - v Akropoli. Od té doby spadá do mé krevní skupiny, stejně jako J.M. Jarre a Sarah Brightman.
    • Re: byla tu nějaká poptávka

      Taky bych nějáké DVD s koncertem Yanniho.
      Předem Díky
  • YANNI to je klasika.Při jeho musice se fajň odpočívá,relaxuje a nabírají síly na další perný pracovní den.Jen tak mimochodem,sháním alba CHAMELEON DAYS,OPTIMYSTIQUE,PORT OF MYSTERY a IN THE MIRROR.Nechce se náhodou někdo toho zbavit...
    • Re:

      Cože?? Zbavit se něčěho takového?? Máme s Buschanem od Yannio komplet vše. nemáte tušení,jakou práci dalo všechno to poshánět v té nejlepší kvalitě,tudíž v originál vydáních... Neumím si představit,že by se toho někdo jen tak zbavoval...zvlášť,když je na té hudbě někdo závislý,jako já a ostatní... moji drazí... nezbavujte se toho! Nikdo! Ať si to RAZAC sežene sám. Pokud o to fakt stojí,tak na to prachy i čas rád obětuje. Hodně štěstí...
      • Re: Re:

        Zcela s tebou souhlasím...mně to trvalo téměř tři roky.Jak tak koukám ,tak ,,stejně postiženejch,, je nás víc...a to je fajň. Zdravím *3*
    • Re:

      Mám IT THE MIRROR *14*
  • Ahojky. Můžu se tě zeptat na něco osobního?? asi jo. Takže jsi chlap a nebo žena??? Docela mě to zajímá, protože to vůbec neni poznat. Dík za odpověd a jestli to nevíš, tak si vem nějakou nápovědu, třeba přítele na telefonu nebo něco takovýho. tak papa *15* *7* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit