Přejít na výpis diskuzí

Yngwie Malmsteen

OSOBNOST 17.9.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Metal posloucham od 15ti jet. Je mi dnes 40 u Malmsteena je dobry ze se mi jeste neoposlouchal. Je to fakt frajer.
  • Můj vzor

    Je to ten nejlepší kytarysta,kterého znám. Je to můj vzor,jeho hra je úžasná.
    Já prostě chci na jeho koncert,ať je to jak chce daleko..
  • kraken

    yngwie

    Poslouchám yngwieho krátce,ale i tak můžu říct že je to vážně výborný,nadaný kytarista.To co on předvádi,tu ůžasnou kytarovou hru,ty rychlí sola.Prostě ůžasný *3*
  • Yngwie is the best

    Sledujem jeho tvorbu od roku 1984.Je to velikan a jeden za najvacsich pre prinos virtuoznej hry na el.gitaru.Bol som na jeho koncert 3 krat.Nepodaroilo sa mi odfotit bohuzial
  • Ondra

    Yngwie je nejlepsi je to muj vzor posloucham jen jeho vsechny jeho alba!Byl sem na jeho koncertu v Praze na Brumlovce v Roce 2001 bylo to super a ve Švedku to nemelo chybu sem snim i vyfocen.JETO MISTR GUITAR
    • Re: Ondra

      on byl i v praze? to ani nevím a myslíš že přijede znova? to bych si moc přála. to ti jenom závidím. *10* mě v roce 2001 bylo teprve 6 let a to jsem takovou muziku ještě neposlouchala malmsteena znám teprve asi tak nějak 3 roky.táta umí od malmsteena zahrát na kytaru trilogy,brothers,baroque and roll,evil eye.a to je všechno je to jeho vzor(táty) a hraje ho fakt dobře. malmsteena miluji a mrzí mě hrozně to že tady má tak málo fanoušků.to si malmsteen nezaslouží protože je nejlepší. *4*
  • je proste profesional

    Znate lepsiho gitaristu? Dejte vedet...
    • Re: je proste profesional

      néééééé já teda ne, já miluji randyho rhoadse,zakka wyldea,joa satrianiho doga aldricha,stevea vaie,slasha,ale yngwie je prostě nejlepší. čím to, je čím to je.
    • Re: je proste profesional

      řekl bych že Jason Becker byl lepsi
    • Re: je proste profesional

      Takovej kytarista ani nexistuje Yngwie je nejlepsi!
  • Kytarový génius!!!!

    Yngwie Malmsteen, patří k opravdu nejlepším kytaristům světa, mohu říct, že je naprostá špička!!! Doporučuji shlédnout jeho DVD a sami se o tom přesvědčíte! *3* *5* *16*
    • Re: Kytarový génius!!!!

      Připojuji se též:koncert s novou Japan filharmonií. 1hod 25min nádherného pokoukání.Bomba!!!!! *5*
  • Y. M.

    Tak nejak uz ho posloucham dlouho a musim rict,ze patri k nejlepsim! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit