Přejít na výpis diskuzí

Young Buck

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • www.gunitcommunity.oforum.cz

    Novinky o Buckovi i celé Unit, i o dalších rapperech. Vše jasné a denně aktualizované... Už žádné dohady a fámy, jen fakta!

    www.gunitcommunity.oforum .cz *16*
  • Re: buck is best

    Buck neni ani v Bloods ani v Crips, nikdy nebyl ani...
  • nehg

    za to on nemohl

    podle mě když fuckoval g-unit byl prostě opilej nemohl za to mohl za to alkohol je jasně vidět jak tam drží tu sklinku
  • nehg

    Re: buck is best

    spíš bych řekl že crips
  • Re: Re: Buck

    picooooooooooo ggg-unittttt
  • Re: Re: fuck is G-Unit

    Polib si debile. 55550-cennnnnnnnt is best
  • nehg

    Je dobrej

    Ale musím uznat, že hodně dobrej je.
  • buck is best

    nwm jak to je ale si myslim že buck je blood?? prej bejval crips jako game ale přešel k blood??
  • nehg

    Buck

    Buck a jeho koncert ve Washingtonu katastrofa přišlo na něj jenom 20 lidí a Buck bez 50 by nebyl nic naštval mě odstupem od G-UNIT nevím co mu udělali takže oni si ho najdou vezmou ho do crew a on jako pěknej zrádce odejde a tomu to ještě 50 toleruje tím, že řekl: že ho nebere jako nepřítele. A Buck s The Gaamem dissuje 50 tracky kdyby Buck odešel z G-UNIT aspoň přátelsky a nedissoval by tracky tak bych byl v pohodě, ale takhle odejít. Neříkám, že je špatnej rapper, ale odejít takhle vždyť se podívejte co všechno pro něj udělali.
  • bbb

    get buck je best song od young buck
  • Re: Re: fuck is G-Unit

    tak sme se vseci zasmali :D jo a G-unit se nerozpadne neboj a spival peknejc kdyz byl v G-unit tedka je to onicem ale cest tobe *5* *13*
  • gamster

    Re: fuck is G-Unit

    tojo 50 cent je strasnej debil
  • zipp

    fuck is G-Unit

    udělal dobře že už je pryč a jede sólo, má mnohem lepší songy (už jen tim že je hodně mířeno proti 50mu) *1* , 2Pac z něj nebude ale to nebude nikdy nikdo, jinak teď je fakt dobrej *3*
  • Re: Buck

    se budu smat az se cely G-unit rozpadne *15* *15* dementi
  • Buck

    je to druhej nejlepsi raper po 2Pacovi je dobre ze odesel z G-Unit protoze G-Unit je ted bez nej nic.
  • Bucks "Dirty South"

    jeho hlas a flow mi zní mrtě dobře v písničkách g-unit(my buddy, stunt101, work magic, však to znáte...) ale jeho singly se mi moc nelíběj
  • http://young-buck.urbanonline.cz

    http://young-buck.urbanonline.cz
  • Young Buck je naprosto v pohodě jeho písně jsou super je to fakt sexy negr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit