Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Kanócz

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    ...nepřestávám na Tebe myslet,na tvoje věčně studené ruce,na tvou tmavou pleť,na tu malou jizvičku na pravém boku,na to jak si přidžuješ sukni když vystupuješ z auta,jak přivíráš oči když se ráno sprchuješ,jak dýcháš,jak žiješ...
  • Zsuzsa

    Hello everyone! I went to school with Zsuzsa is Kassa, so I know her very well. She was always extremely very sunny person and funny! We liked her so much. Hope she will get a big success in the future! And someone of you was really right, she has nice eyes and i think she is looks like Sandra Bullock... :) Zsuzsa, I know you probably won't read this message, but have a nice Christmas! Love, Réka *4*
  • zuzka

    zuzka je super a je taky hezka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4*
  • Zuzanko,jste velice hezká žena,moc se mi líbíte,hlavně Vaše tmavé oči.Jen doufám,že budete mít v této branži štěstí a budete dostávat další role,budu se na Vás moc těšit.Hodně štěstí a hlavně zdravíčko!!!
  • Nejkrasnejsi Zuzka

    Tak uz Zuzka dorazila i k nam do Kanady. Je nahderna, strasne super. My, kluci Cesky hokejovy drzime palce a doufame, ze ji zase nekde brzy uvidime. M.
    • Re: Nejkrasnejsi Zuzka

      Žádnou jizvičku na pravém boku nemá teda! Jinak sladká...
      • Re: Re: Nejkrasnejsi Zuzka

        Když už tak na pravém koleni
  • Som Zuzkina veľká obdivovateľka.Patrí medzi moje vzory.Je inteligentná,velmi simpatická a jej práca ju baví. *4* *15*
  • Zuzana Kanocz

    Zuzana Kanocz je prirodzená pekná vôbec nie je namyslená jednoznačne najlepšia a najkrajšia herečka zo Slovenských!!! *4* *3* *14* *14*
  • Román pro ženy jsem viděla už celkem 35x..Zuzana je moc krásná, talentovaná a z mýho pohledu přirozená holka....takže jen tak dál, Zůzo *5*
  • *3* ZUZKA JE SUPER
  • zuzik

    miluju ji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit