Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn

    Ja se o tu kvalitu nebojim. Wowko stabilne drzi smer dolu a kazde rozsireni ho tam jen a jen vic posila.  Kdyz se zeptate blizzardu proc Vanila a TBC jsou popularnejsi nez Shadowlands tak nebudou umet odpovedet. Oni to nevedi. You think you do, but you don't.

  • Gulivera84

    A  porad se plati mesicne, nebo jak to ted funguje?

    • Derp_1337

      Jo, pořád platíš mesíční paušál za ty čím dál tím horší datadisky...

  • Sallvator

    Ja hraju od tbc a zatim me bavila kazda expanze, nejaka vic, nejaka min ale jinak si WOW drzi stabilne stale fajn kvalitu, v mnoha vecech (hlavne pve) dokonce je srale lepsi a lepsi nove raidy jsou stale tezsi a zabavnejsi a celkove PVE je super... naopak pvp a hlavne balanc je uz delsi dobu stabej. Ale jinak je to stale to stare dobre wowko ted shadowlands sem si taky uzil (ikdyz azeroth me bavil o neco vic)

    • Derp_1337

      Z tvého příspěvku jde cítit, že nemáš moc zkušeností s jinými MMO hrami. Když pořád dokola hraješ jenom WoW, tak to jen velmi těžko srovnáš s konkurencí a proto to tvé hodnocení "dobré" či "stále lepší a lepší" působí trochu úsměvně.

      • Sallvator

        Zkousel sem GW2, rift, Elder online a SW old rep, a u vsech tech MMO sem furt mel pocit ze tomu chybí neco co wowko ma, bohuzel jak pises, wow  hraju tak dlouho ze uz se nedokazu odprostot od jeho konceptu kterej mi vyhovuje. Hraju s pauzama 15 let mam ve wow tisice hodin a furt me bavi takze mi ta hra fakt sedla + nostalgie. Zaroven sem ale jen rikal ze wow jako takove si dlouhodobe drzi kvalitu kterou vzdy melo, to zda je lepsi nebo horsi ve srovnani s konkurenci ted neresim. Hral sem ve zlate ere tbc/wotlk a ted mi neprijde wow o nic horsi naopak v plno vecech je lepsi (npr. obtiznost pve je dnes uplne jinde). Ano je to 15 let furt to same ale na me to treba funguje a naopak kdykoliv blizzard zkusil bejt odvaznej a neco vic zmenit tak to bylo horsi nez lepsi. 

    • Reeki

      Další co mu stačí jen sr**ky, no naštěstí je na trhu daleko více již lepších her, než tento nudný odpad, tak ti přeji pěknou zábavu, jelikož vás již moc není, jo a zkus si ve škole více procvičovat pravopis, jelikož je vidět, že jsi na hře závislí a moc v hlavě toho ostatniho není. 

      • Sallvator

        Sam tam mate dost chyb tak bych se pravopisem moc neohanel 😁 Kazdopadne ja zde neresil wow vs konkurence ale wow jako takove ktere si za me stale drzi svou kvalitu. Mozna na trhu jsou uz lepsi MMO to nerozporuju ale zde se redilo wow samotne.

      • Bigsty

        Mluvíš tu o pravopisu, ale ty sám by sis ten český jazyk měl procvičit. 

      • Je velmi humorné, když o pravopisu káže někdo, kdo sám není schopen napsat větu správně .) Možná byste se měl vydat stejným směrem, který jste doporučoval Vy sám .)

    • twicer

      Je dobré vidět, že jsou stále jedinci co ten smradlavej hadr baví dlouhodobě ždímat. Třeba se ztoho ještě alespoň jednou ukápne něco lákavého.

      • Jack1947

        To fakt asi ne More the merrier 😁😀😎😋

  • to je v pohodě.. já jsem se přestal strachovat před 10 rokama kdy to šlo do kopru :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit