Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    Pokaždé když je tu novinka o tomhle pánovi, tak má vždy nasazené brýle. To s nima jako i hraje, nebo co? 😀

    • Jack1947

      Má je přilepený k hlavě 😎🥸👓🕶️🤿

    • Inquisitor

      Jo má je pořád:)

      • uher

        😂

  • ZOLLINO

    CS2 nema co a proc prinaset neco noveho. Spis myslim, ze lide hraji CSko prave proto, ze se az tak moc neexperimentuje... I diky tomu zaznamenava rekordni hratelnost. Dr.Disrespect ted dava dokopy nejakou hru, tak jeho nazory budou asi trochu biased.

    • ja_nic_nevim

      Přesně, total causal záležitost zabetonovana "esportem". Takže 23 let se hraje to samé. 

      Smutné, alespoň R6Siege něco nového vnesl. 

      To je problém, kdy business jde cestou pristupnosti mase a nikomu se nechce riskovat. Jak by dnes mohl vypadat Unreal Tournament 23? Proč neposunout CS do VR prostředí jako Alyx... 

      • Derp_1337

        "To je problém, kdy business jde cestou pristupnosti mase"

        Jedna věc je si poplakat a postěžovat nad "špatným" managementem firem. Ale něco jiného je realita vedení businessu.

        Zamysli se nad tím, kolik lidí má na Steamu VR headset. Počet hráčů na Steamu, kteří měli za poslední měsíc připojené VR se pohybuje okolo 3%. Když vezmeš číslo lidí, kteří aspoň jednou v historii měli připojené VR, tak je to okolo 7%. (ale reálně to bude míň, protože stačí, aby ti jednou někdo půjčil Headset a už budeš ve statistikách).

        Ty by jsi na místě velkých herních společností investoval desítky miliónů do vývoje her, když tvoje cílová skupina zakazníků tvoří jenom pár procent trhu??

        Ať je tvá odpověď jakákoliv, tak bohužel cílem velkých firem je hodně vydělat a to udělají jenom tím, když jejich hry budou cílit na co největší hráčskou základnu. A to jsou hráči bez VR.

        Dokud se VR nestane rozšířenější mezi masy lidí, tak do té doby bude VR hraní spíš jenom "niche" záležitost.

        • Jack1947

          TO je podobná blbost jako napsat - že rozhodně minimálně polovina hráčů už jede 4k to VR je dostupnější a hle, využívá ho jen zlomek - podstatná část je z Jůůeseéééj nepřekvapivě lolz 🙂😐

        • ja_nic_nevim

          Soutěžní sportovní odvětví se přizpůsobuje trendům a přirozeně rozšiřuje nabídku. 

          Přestaň se zesmesnovat a raději se k ničemu nevyjadruj. Je z tebe Jack 2.0

          • Derp_1337

            Hele, zesměšňuješ akurát sám sebe. Já napsal o reálné situaci na trhu a čísla jsem bral ze SteamDB. Ty si akurát cucáš teorie z prstu.

      • JohnyTheZik

        Proč by proboha kdokoliv chtěl hrát kompetetivní střílečku ve VR :D?

        Snad by se dalo i pochopit nějaký tvoje postesknutí nad neochotou velkejch studií riskovat (ikdyž ani to není úplně pravda), ale očividně to vůbec problém není, když je to aktuálně jedna z nejhranějších her vůbec. A zrovna u CS na tom není vůbec nic smutnýho.

        Naopak ta hra Dr. Disrespecta nevypadá vůbec dobře, takže takovýhle hlášky jsou spíš ubohý.

        • Jack1947

          Pár FPS je ale nedá se opravdu mluvit o komfortnosti a pecce!

        • ja_nic_nevim

          Multiplayerove hry ve VR jsou. To je viď? Jen se o tom nepíše na omezenem games. cz... Ono je hodně her, o kterých se tu vůbec nepíše. Tento měsíc vchází na trh 2. generace VR (AR) na portále se řeší deskovky a komiksy... 

          • JohnyTheZik

            Já VR headset mám, takže mi tu nemusíš psát o fps vr hrách. Mluvím o kompetetivních fps hrách.

            A přesně z toho důvodu, že vr headset vlastním, jsem položil otázku, proč by kdokoliv chtěl hrát kompetetivní fps hru ve VR. Mít esport, kterej vyžaduje absolutní přesnost, v prostředí, kde ta přesnost logicky (alespoň zatim) není, je vtipná naivita a ne smutnej pohled na mainstream. Nehledě na kinetózu a další srandy s tím spojený :)

    • MalyZeli

      Nechápu co by mohli změnit a neodradit si drtivou většinu hráčů. Napadá mě akorát hezčí grafika, ale stejně lidi snižují detaily aby jim CS jelo 200+ FPS. Zbytečnost.

      • Jack1947

        To stejně jako hrají profeři Forknilt a PUbdžžžž... bez trávy a efektů !

        CS GO už je fakt zatuchající změny to chce, to jo to bych i možná zkusil ( až to pak dají zadara někdy :)

        • JohnyTheZik

          Cs go zadarmo je a 2 je free update.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit