Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • henrys

    Jsem si tak vzpomněl na ten fór z FB, kde se reportérka ptá jednoho hráče: "Myslíte, že se dostanete do finále?" - "Určitě! Věříme trenérovi, že sežene lístky!" 😂


  • Třeba dostali befel od vlády, že musí prohrát, jak za komančů se dělo.

  • trenér Jalonen by mohl udělat tu jeho oblíbenou tabulku vyložených šancí, pač mně se zdálo, že jsme byli s Amerikou v tomhle vyrovnaní. O to hůře se to bere, pač jsme měli na to je dostat aspoń do prodloužení, rozhodlo prostě to, že mají lepší střelce.. Dávali goly z ničeho nebo nesmyslných pozic (2.branka)..
    Nechápu akorát, proč rozdělil lajnu - Voža, Zohorna, Lenc... pač se mi zdálo, že jak to pak přeskupil, tak se nedařilo ani jednomu. Lidé by si měli uvědomit, že letos odmítl rekordní počet hokejistů, kteří by do kupy dali půl tohoto týmu, do toho ještě zranění. doufám, že Vožu Kari v týmu nechá i pro příští sezonu, jakože i zůstane sám. Pač tohle se nedá hodnotit, nebyli jsme tam zdaleka s tím nejsilnějším a hráči ze zámoří dost chyběli rychlostně a střelecky..
    Ale třeba jsem měl jen vlčí mlhu... až teďkom jsem si třeba všiml, že Alzák šilhá na pravé oko..😯

  • Z naší strany to nebyl hokej, ale tragická parodie na hokej...

    • Diwa

      Tahle tragédie trvá minimálně dvacet let, proto se už na hokej nedívám. Naši reprezentanti jsou schopni prohrát i s kdejakým odpadem hokeje a to fakt vidět nepotřebuji.......to si tady můžeme zaskočit na kdejaký městský hokej.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit