Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrcholový sportovec celý život trénoval a byl špičkou ve svém oboru. Nechápu tyto lidi, jak si mohou myslet, že mohou řídit i ministerstvo. Nikdy nic pořádně neřídili a nedělali (myslím jako klasickou práci). Nemají potuchy, co to obnáší!!!!!! Viz Kateřina Neumannová při oraganizaci MS v  lyžování v Liberci. Vše se člověk musí učit a když má za sebou dostatečnou praxi, tak teprve může vykonávat vrcholnou funkci, aby byl přínosem. Bohužel, tento nešvar odkoukali tito sportovci od politiků, kteří zastávají funkce, aniž by na to měli. Např. pan herec Stropnický byl ministr obrany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na vojně hrál divadlo, jinak snad ani nedržel v ruce samopal. Přesto měl sebevědomí na to, aby řídil celou armádu. Je to prostě výsměch a ukazuje to na to, jak to v naší zemi funguje. Představte si Stropnického jako ministra obrany USA!!!! To by asi nešlo, že?

  • Odchází kvůli pracovnímu přetížení a kvůli rodině...

    Hmmm...

  • Ještě ať s ním táhne jeho kamarád s. Bureš.

  • Patologická závist a zloby těch, kteří nikdy nedosáhli ničeho už zničila mnoho osudů. Jediné, co Vás napadne je slovo "nahrabal?" Inu češi. Podle sebe........

    Pan Hnilička si vydělal dost za svou profesionální hráčskou kariéru a není odkázán na to, co mu opět bez důkazů připisují někteří jedinci.

    Je zajímavé, že takovou vlnu zuřivé nenávisti nevyvolal stejný večírek pořádaný u pana kardinála Duky. Holt pánové v sukních mohou. Bůh jim odpustí. 

    • Ja nikomu nic nezávidím a nikdy jsem nenáviděla...

      Takže mě nesuďte podle sebe...

      Práci, kterou měl vykonávat přehodil, za velký peníz, jakési agentuře...

      Ty peníze mohly jít právě na sport...

      O  nějakém pochybném večírku v lednu jsem nenapsala ani Ň...

      Ten bordel na střeše u Duky - to je na jinou diskusi...

      • No když myslíte, Vy se znáte nejlépe. Já mohu vidět jen slova.

        Neříkám, že jste něco psala o tom druhém večírku. 

  • Nahrabal si...

    Pomohl nahrabat si kamarádům..

    A teď, když se " stahují mračna" utíká z boje...

    Ona ta kontroly asi budou - měly by -pokračovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit