Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jednou náhodou vyhráli, jinak se od začátku na ledě jenom trápí... *1* *1*
  • To ale byli norové na invalidních vozíčkách ne? *7* Kéž by to projeli alespoň nic nezničí.
  • Tak první část toho co jsem (jind ) psal mi vyšla *1* sme ve čtvrtfinále.Takže co na to kupa odbroníků z DF Tiscali co tu naprosto zasvěcěně psaly o tom, že Hadži pryč, že náš hokej je kdesi v riti a další hromadu mozkovejcch průjmů?
    Abych nezapoměl, já vím, že když ve ČF vyhrajem tak chleba levnější nebude, fakt to vím. . . opravdu. . . ne fakt. . . ani benzín nezlevní. . .ale hlavně že se tu zas bude muset k tomu někdo vyjádřit že. . . . . . .
    • Vy se z toho hokeje jednou vsichni pose*ete. Vzdyt o nic nejde, je to jenom hra...
      • Všichni ne, ty třeba určitě ne, nebo jo?
        Jako zajímat tě to samosebou nemusí.To je každýho věc. . . Ale tohle je mistrovství světa, ať si o jeho úrovni kdekdo říká co chce.Jakýkoliv řeči na tom totiž nic nezmění.
        • Mistrovstvi sveta je kazdej rok, kouknu se, ale urcite kvuli tomu nebudu blaznit. A mimochodem, benzin zlevnuje *3*
          • nemá cenu dál rozvádět, snad jen dodám, že benzím sice zlevňuje, ale ne kvůli hokeji, pointu si nepochopil, to se stává no.
  • Naopak Češi nečekaně překvapili, když převálcovali Seveřany...Ovšem bez pomoci z NHL by to asi vypadlo jinak... *8* *7* Teď to chce ještě "zlikvidovat" ve čtvrtek Švýcary, což při jejich formě nebude vůbec jednoduché...Tož ukažte, co je ve vás... *3* *1*
  • Klukům bych to moc přál aby porazili Norsko, ale mam obavy, že náš tým nemá takovou úroveň, jako v minulích letech. Boužel víkonost našeho, mezinárodního hokeje každoročně klesá. A trvá to už moc dlouho. Jak už jsem to tu párkrát psal. Generace Raichlů,Jágrů,Straků, boužel stárne a za tyhle zlatý hochy není náhrada. A táži se proč. Protože se v dnešní době, se nikdo nevěnuje mládeži tak jako v minulosti a hlavně je to důsledek financí. Pokud dají rodiče své dítě třeba na hokej, jsou to takové finance, že mají co dělat aby to utáhli. A když si představím, že musíte vychovat z malého žáčka po dorost až do dospělosti dobrého hokejstu, tak je to véliká finanční zátěž a to se týká, převážně dnešní generace hokejstů. A dobrého hokejstu musí vychovat zase kvalitní trenér, který mu bude vštěpovat do hlavy, správné hokejové náviky, ať je to brankař,útočník či obránce. Začátky dobrých hokejstů se staví v ligovích mateřských klubech, kde se jim musí věnovat špičkoví trenéři. A pak se vrátí, naše zlatá éra a pomalu se strácející prestiž ve světovém hokeji, ale to je běh na dlouhou trať.
    • Nevím jak Plzeňáci,ale Vašek s Plzně 100% chyběl ve škole,když se bralo tvrdé y
      • S Plzně ???????
    • Vašku, Vašku. Příspěvek pravdivý, ale co ty hrubky ! Zřejmě Jsi studoval v Plzni práva.
  • Takový manšaft mi je u pr..le!!
    • To falešná Justícia: Jseš komunistický zloděj nicků. Justícia jsem já a konečně si najdi úch*le schizofrenní svůj nick. Píši to tady pokaždé, co nějaký magor tobě podobný píše příspěvky mým nickem... Asi nemáš v hlavě, tak si myslíš, že to doženeš klávesnicí...U mě jsi duševní chudák, který si léčí komplex své stupidity a myslí si, jak není vtipný, když dokáže se svým IQ 70 vyplodit tupu větu, která se nedá číst. Míru zdar, soudruhu zloději. *3* *1*
    • V tom případě se k tomu vůbec nevyjadřuj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit