Přejít na výpis diskuzí

Nominace na MS: 16 nováčků! Smůlu mají obránce Voráček a nečekaně i Vincour

4.5.2016 11:03
2 příspěvky

Z kádru české hokejové reprezentace vypadli před středečním odletem na mistrovství světa do Moskvy obránce Tomáš Voráček a útočník Tomáš Vincour. Kouč Vladimír Vůjtek má v širší nominaci 27 hráčů, na soupisku pro šampionát jich může zapsat 25.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu si myslím, že bych na toto téma neměl diskutovat, protože nejsem odborník na hokej. Jen sleduji vývoj a souvislosti v posledních pár letech.

    Musíme se smířit s tím, že už nepatříme k absolutní světové špičce. A asi budeme muset této skutečnosti přizpůsobit očekávání. Pokud budeme úspěšní - jenom dobře.

    Naši krasobruslaři s hokejkami budou jen těžko odolávat konkurenci. Pan Vůjtek taky z ničeho bič neuplete. Byť by se snažil.

  • Ti nenominovaní mají při vší smůle velké štěstí.Nezažijí tak blamáž se kterou se vrátí ten manšaft domů.Nemají sebemenší šanci a ojedou s velkou ostudou.Bohužel český hokej dnes dělají pouze televizní komentátoři svým emotivním pojetím komentářů,na ledě to ale vůbec není vidět.Honění se po rozích,nevyužívání střelby obránců a věčně klečící brankáři a tak by se dalo pokračovat.Bídná liga,divím se že diváci naplňují stadiony,vždyť se na to nedá dívat. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit