Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přátelé, to jsme si všichni mysleli, že za Prymulou zhaslo světlo, ale pravý opak, již je nejvyšším rádcem našeho nejmoudřejšího z Hradu.  Jak to bylo ve Švejkovi, vyhodili jsme ho dveřmi, ale vrátil se oknem. Už snad bude ta banda bez prověrek plná. 

  • dzixy

    Domnívám se, že Prymula do velké politiky neměl vstupovat. Ušetřil by si "kabát z ostudy".  Mohl vědět, že pro voliče bude vzorem, a ti mu potom mohou věřit. Převládly jeho vlastnosti - hráčská vášeň a nezodpovědnost. A proto prohrál třikrát. Dvakrát jako politik, potřetí jako fanda a "hráč".

  • Čelní funkcionáři ODS se zachovali jako opravdoví papaláši.Ukázali,že pro ně žádné zákazy neplatí.I přes zákaz,navštivili na stadionu Slávie fotbalový zákaz.

    Pokud se europoslanec Vondra a poslanec Skopeček,včetně voleného starosty Novotného ( všichni čelní funkcionáři ODS ) nezachovaji chlapsky a nezřeknou se svých poslaneckých koryt,tak voliči se postaraji,aby ve volbách neuspěli.

    Určitě,by si měli vzít vzor ze Hniličky,který po obdobném selhání,odstoupil z poslanecké lavice.

    • dzixy

      Máš ho vidět.

  • že to není morální je každému jasné, ale nikdo nešílel za otevřené sjezdovky, restaurace a hospody. Zase jen hysterie .

  • Tak on, chudák, letos ještě neměl dovolenou, natož zahraniční...

    A přece nebude jen sedět doma...

    Tímto svým prohlášením jasně řekl, že se cítí být něčím víc, než " obyčejný" občan...

    Odebere mu hradní také medaili...?

    • Paní Koloběžko a napsala jste rozhořčenou poznámku také všem vyhladovělým hvězdám a celebritám našeho "kulturního" světa, které si opalují zadečky (protože ničím jiným zpravidla nezaujmou) na Maledivách a Zanzibaru?

      Nebo Vás prudí jen ten jeden konkrétní člověk? 

      • Jindřichu, nezlobte se na mě, ale já žádné hvězdy a celebrity našeho kulturního světa neznám...

        A kdo si opakuje zadek u moře je mi šumák...

        • Takže Vás prudí osobně jenom Prymula a Babiš? 

          Že by žena s takovým rozhledem, jaký zde projevujete neznala žádné české celebrity? Jak myslíte. 

          • Mě prudí všichni naši " zákonodárci" , kteří nás informují nepravdivě, lžou, každou chvíli mění svá rozhodnutí, porušují opatření, které sami vyhlásili...atd...atd...

            Pokud za celebrity vy považujete ty, které vystrkují zadky u moře,tak to je váš problém...

            Já je považuji za chudinky, které už neví, jak na sebe upozornit...

        • souhlas


  • Zeptal bych se ještě na pár dalších. Neměl být náhodou Bureš v karanténě? Ve Sněmovně jsou zase vysoké strope? Copak podržtaška Faltýnek, venčitel pejska, zEman bez roušky na návštěvě a Mynář taky konečně vyletí nebo budu ctít presumpci neviny, nebo padni komu padni? Copak Hnilička, Husák? Paní Čaputová doma v dobrovolné karanténě!!!, ale u nás se to nenosí?

    • Nadlidi do karantény nechodí.

  • Škoda slov, ten Prymula se cítí být jako "nadčlověk", který chce druhým rozkazovat a sám jedná jako nevychovaný puberťák.

    Premiér mne velice překvapil. Nečekal bych od něho, že bude jednat tak rychle, rázně a správně. Jde jen o to, jaké korýtko ten Prymula dostane. Škodný jistě nebude.

    Pokud jde o Mynáře, škoda slov... Jaký pán, takový krám.

    • Máte pravdu. A co pan Vondra, co pan ředitel ČT -těch se to netýká? 

    • Jo jo  - bude to další zlatý padák...

  • I kdyby skončil úplně ve všech funkcích okamžitě (a to se nestane- je to Dědkův člověk),

    tak už je dáávno za vodou.  Spíš nám ale hrozí, že ho ještě uvidíme na hodně vysokém postu.

  • Společenská hysterie je realitou dneška. Přehnaná gesta, přehnané reakce. 

    Prostě, pane Prymulo, komu není rady, tomu není pomoci. 

    Já spíš čekám, jaká bude reakce na účast dalších představitelů společenského života.

    Odvolá pan prezident pana kancléře? Vzdá se mandátu v EU pan Vondra? odstoupí z čela ČT pan Dvořák? proč oni ne a pan Prymula ano? Že se vyslovil kladně k lockdownu? Takže kdo se vysloví kladně - nesmí si počínat jako ostatní? 

    Všem by se mělo měřit stejně ne? Je to papalášství, je to nepřijatelné - tak u všech stejně! 


  • Další Prymulova arogance...

    Má vůbec smysl řídit se doporučením hygieniků, když ten, který je dává je sám nedodržuje...?!!!


    • Pan Prymula není hygienik.

      Je to jen epidemiolog se sníženým prahem sociální citlivosti.  

      Běžně by se řeklo, že má sklony k dělání hloupých kroků. Moc prostě lidi mění.

      Kdo jí nikdy neměl - nepochopí. 

      Pan Prymula zjevně nepochopil, že moc je draze vykoupená veřejnou kontrolou, kritikou a sebekontrolou. 

      • "moc je vykoupená veřejnou kontrolou a kritikou" to je výstižné a nepochopil to nejen Prymula , ale i Babiš  , Zeman a ostatní , bohužel to platí jen a jen když funguje demokracie . Tak až zase někdo bude nadávat na tu svobodu projevu .😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit