Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To napadeni je odsouzeni hodně, ale rovnez odsouzenihodne je i chování sl Kvitove, která nemýlím-li se nedávno přiznala, ze je výhodnější z hlediska jejich dani bydlet v daňovém ráji Monaku, aby nemusela platit daně ze svých míní příjmu v Čechách. *11*
    • daně v Čechách když žije na Moravě? To už je může rovnou platit v Monaku, cizí země jako cizí země....
  • Tady si mnozí přispívající zjevně pletou pojem a průjem - copak v článku je řeč o tom, že ty prachy dostane sama tenistka Kvitová ? Obdrží je přece ten, kdo chytí pachatele !
  • byli vždycky machři...
  • Myslím, že je v jejím zájmu toho člověka najít. Každý, komu se něco stane, něco ztratí, tak nabízí odměnu. To se musejí skládat na tu nebohou ženštinu? Platí vůbec zdravotní, když je na tom tak špatně?? *16*
  • Šaškárna - v ČR jsou ročně různým kriminálnickým povlem poškozeny destíky, možná stovky lidí
    Dělá se snad kolem nich takový cirkus jako kolem jakési pro svoji zábavu si pinkající "celéébritě"?
    • ... si beb*l, destíku :)))
  • Na kolik tu ruku mela pojistenou? A uz ji vyplatili pojistku? cely to nejak smrdí
    • ... ty také zrovna nevoníš, smrade :)))
      • ... a já mám rád z kundýý smrad. Rád ho čmuchám, to mě dělá moci dobře : )))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit