Přejít na výpis diskuzí

Zápas, jaký Amerika ještě nezažila. Poprvé v historii zažil Super Bowl prodloužení

6.2.2017 11:25
art 3 příspěvky

Finále nekompromisní ligy amerického fotbalu NFL se zapíše do historie hned několika "nej". Poprvé v historii se během finálního zápasu prodlužovalo. Vítězným New England Patriots se navíc podařilo zvrátit zápas, který prohrávali 3:28, doslova za pět minut dvanáct. Nakonec se Patriotům podařilo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No a co. Koho to zajímá mimo poblázněné nedospělé američany?
  • Finále sledovalo na 114,4 milionů lidí.Myslíš,že je to málo? kolik mají sledovanost ostatní sporty.Nehledě o obrovský zájem různých největších firem na reklamní spoty během finále.V Praze jsi to mohl sledovat v pozdních večerních hodinách,třeba v Hard Rock Café, či klubu Uhelná na Smíchově.Nehaň žádný národ a čemu nerozumíš.Každý národ má svoji kulturu.
   Trochu se zamysli a dospěj.
   • Když pominu kdo do těch tvých vyjmenovaných klubů chodí, když pominu název tvého nicku který také lecos vypovídá, tak vím jedno, že jsou sporty které se rozšířily po celém světě a jsou sporty (např. americký fotbal) který se hraje ve velkém pouze v USA. A proč asi. No asi proto, že by mimo USA tento blázinec nikdo nesledoval. To totiž není o sportu ale hlavně o penězích a pobláznění a ideologickém ovlivňování méně inteligentních tvorů. Národy nehaním ale je fakt, že američané jsou přerostlé neschopné děti. A takové sporty opravdu není třeba podporovat.
    Trochu se nad sebou zamysli a konečně dospěj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit