Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to by mě zajímalo, kterej pablb tohle vymyslel.. chudák holka, na kterou by tohle někdo zkusil.. to by ani nebyl chlap, ale nějakej chudák, kdyby se takhle choval.. z toho kdo tohle napsal je mi na blití..
  • Autor očividně přítelkyni ještě neměl.
    Smažte to než se toho nějaký deb*l chytne a opravdu to udělá.. -.-
  • Něco tak debilního jsem nikdy nečetla. Ještě to dorazí Facebookem. *16* Chtěla bych vidět toho, kdo tento článek psal ať žena či muž. Dostane bídu čus.
  • tak to je ten nejhorší článek co jsem kdy četl *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    a souhlasím tady s názorem ostatních prosím smažte to dívka z toho může mít maximálně tak psichické poruchy nevím kdo tenhle článek napsal a schválil ale s prominutím byl to blb nebo blbka *11*
  • Tak toto musí být jen špatný vtip *1*
  • Tak z tohoto článku se mi opravdu udělalo špatně! Vždy, když jsem viděla takovéto "typy", bylo to spíš, že takhle se rozcházet nemá... Jaj :/
  • děláte si srandu?!...jestli se takhle rozchází ten kdo to píše tak by se měl zamyslet!!!! *16* *10*
  • To jako myslíte vážně, že toto jsou typy jak se rozejít s dívkou???
    Jako třeba, že ji má urážet??? Super, tak to bude mít holka celoživotní psychické problémy se pak s někým seznámit... Tyto typy mi přijdou padlé na hlavu a myslím si, že ten kdo to píše by se měl na sebou zamyslet!!! *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit