Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to sice nošení dříví do lesa, psali již přede mnou, ale minulý týden byla popeleční středa, to pro neznalé je začátek postní doby. Není tedy před zeleným čtvrtkem.  No ale adventní věcec v postu je skutečně úlet!!!


  • Autor a datum vzniku: Autor: StudentPoint.cz |
    Datum: 10. prosinec 2013 15:48

    Takže je magor někdo na tiscali.cz

  • Buď jsem se zbláznil já nebo někdo jiný.

  • Ten článek napsal nějakej magor co neví, kdy jsou Vánoce.

  • Nic proti adventu, ale řešit výzdobu v únoru?
    No jak vážená redakce míní. Napsat myslí by asi bylo moc. 

  • Pane jo - koukám, jak je Tiscali aktuální...

  • mun.go

    Tiscali - nepřeháníte to trochu s oživováním starších článků? Původní byl z roku 2013 ...

    Do vánoc 2024 je času dost ...

  • milacekpublika

    My to moc neřešíme. :) Jsme v tomhle s manželem na jedné lodi. :) Jediná úprava, kterou dělám, je že na keltský strom života, který dominuje obývacímu pokoji, dám vždycky nějaké jmelí, ořechy a přírodní materiály. Jsme s manželem takoví poustevníci, ani děti nemáme a nechceme, protože víme, že by to od nás bylo nefér, je přivézt do takového života. A namísto Vánoc slavíme keltský slunovrat. :) 

  • Já to právě na poslední chvíli řešit nechci, protože je to tak pořád, že jo. Znáte to, honění se kolem dárků, pak nemají to co jsem plánovala. Najednou je 24. a já zjistím, že nic nemám ani papírové ozdoby které se vystřihnou a dají se dát na okno. No prostě šílené. Asi to udělám letos tak, že objednám něco někde na shopu budu se moc věnovat vaření a pečení a užijeme si to letos konečně v klidu.

  • Taky jsem na adventní výzdobu úplně zapomněl a na to něco vyrobit jsem se zrovna tedy moc necítil. Naštěstí jsem na pěkné vánoční dekorace narazil na https://www.prima-obchod.cz/ , takže jsem si je objednal tam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit