Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jde chlápek na veřejné WC a jak tam tak močí,tak si vedle něho stoupne černoch,vyndá ho a začne taky močit.Chlápkovi to nedá,vždycky slyšel o černoších a jejich kládách,tak neodolá a podívá se a černoch má něm vytetováno WY."Hele chlape,proč máš na něm to WY?"ptá se chlápek černocha."Protože moje holka se jmenuje Wendy a dycinky,když mi houpne,tak si to může přečíst a má radost."vysvětlil černoch.
    Za nějaký čas jde chlápek opět na veřejné WC a tam stojí vedle něho jinej černoch,kterej má taky vytetováno WY."Hele,ty tam máš určitě vytetováno Wendy,viď, to je tvoje holka a když se ti postaví tak si to může přečíst a má radost."
    Černoch se na chlápka podívá a říká,"Moje holka není Wendy,já tam mám vytetovaný
    Welcome to the Yamaica and Happy Holiday".
  • Vy tady nahrazujete Blesk?Vítze,že mě to nezajímá,ale zajímá mě,kdy si koupím vajíčka na velikonoce za 2,-Kč na mazanec nebo 15.bude mazec.
  • dete uz do pherdele s tou ŠPÍNOU a pračkou na ČURÁKY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit