Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prej nemá vůbec ptáka *5* *4* *3*
  • Kdo si rozumí v jiných věcech, tak sex u nich nebude problém.. Důležité je, aby si partneři vyšli vstříc v běžném životě.
  • konečně slovo do pranice!!! *4* *4* *4*
  • Je to hňup, který neumí nic jiného, než souložit. A kdoví jak.
  • ..A hlavně potřebuješ vytřepat pytlík.
  • A hlavně potřebuješ vytřepat pytlík.
  • Souložit se chlapem, kterému smrdí nejen nohy a z huby je k blití.
  • Tak se zaměř na chlapy, kteří jen podvádí a mají rádi jen sami sebe.
  • Myslím, že není důvod svádět nechuť k milování na bolesti hlavy. Když nechci, tak to prostě řeknu, řeknu taky pravý důvod a vše je ok. Když si partněři nejsou schopni na rovinu říct ani to, že dneska ne, tak je někde něco špatně *5*
  • Hele, že ty jsi ten typ co vždy, když se mluví o sexu odkloní téma rozhovoru jinam? *15*

    PS:
    ženy jsou jen 3 typy: slepice (porát jen kdákaj), krávy (prostě krávy) a husy (ty jen kejhaj nech mě, nech mě)
  • Takové téma si redaktorko někam zastrč
  • když je erotoman, tak se mu nebude ženská stále podrobovat. Manželství kazí lásku, lepší mít jen milence
  • Smradlavou babu odmítnout a najít si voňavou milenku
  • no tak když máš žbrďole, tak za ně pán Bůh zaplať *5* *14* *5* protože tyhle ty s nějakou migrénou vysírat nebudou *3* *14* *3*
  • a teď mi sex bombo řekni, jak se má zachovat chlap, když je ženská napitá nebo smrdí nebo se neumyla, co? *7* *6* *7*
    má ji odmítnout?? Nebo snad předstírat migrénu?? *11* *11* *11*
    a teď, sex bombo - babo raď *13* *13* *13*
  • kápnuls na to! když ženská chlapovi nechce dát, tak ho nemiluje!!!!
    S tím chlast nebo smradlavý nohy nemaj nic společnýho. Natož migréna *16* *16* *16* ať se ženský nevymlouvaj, my chlapi moc dobře poznáme, jestli nás milujete *14* *14* *14*
  • Když to tak cítí, tak ať ji neotravuje sexem.
  • nějak ti pravopis dělá potíže.
  • opravdové milování z lásky léčí i opravdovou migrénu...
  • pokud chlap cítí že ho žena nemiluje nebude se k ní chovat mile! A když se s ním žena nechce milovat je to pro každého chlapa naprosto jasný jednoznačný signál, že ho ani trochu nemiluje... Mile se k ní bez milování bude chovat jen dokud ji balí jakmile se sním jednou pomiluje už milování bere jako samozřejmý projev vzájemné lásky, netřeba dobívat jeden hrad dvakrát to je nesmysl! Tím nechci říct, že se už nebude chovat mile, jasně že bude, ale pokud nebude milován tak jak jsem řekl na začátku... Prostě ženy nechápou, že aby se chlap choval mile musí vědět, že je milován bez toho se mile chovat nebude!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit