Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Jako co si budeme povídat, ona ta vlhkost vzduchu dělá fakt hodně. A jen málokterá domácnost to má tak nějak akorát. Buď je jí hodně, nebo je jí málo. My doma používáme zvlhčovače vzduchu. Zvlášť teď v zimě, když se hodně topí, si to v bytě prostě bez nich nedovedeme představit a alespoň difuzér u nás běží pořád

  • milacekpublika

    Já nevím, jak se to pozná, jestli bydlím správně? Podle toho, jak doma větrám? Nebo co mám za nábytek? Bydlí se mi pohodlně, což je pro mě známka toho, že to bude nejspíš i zdravé. Používáme hodně přírodní materiály. Vybíráme teď obývací stěny, tak chceme z poctivého masivu. Jelikož máme v celém tohle stylu laděné bydlení, tak nám to přijde fakt ideální volba. :) 

  • Já se o zdravé bydlení určitě snažím. Teď jsem se například hodně zaměřila na bytový textil. Snažím se aby v něm nebyly žádné umělotiny a podobně. Hlavně pak v povlečení. Sehnat ale dnes například kvalitní dětské povlečení, které by bylo bez nějakých umělých materiálů není vůbec tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit