Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stačilo přece aby řekl: knihu jsem četl, dal jsem ji povolení napsat o mě co chce ... a bylo by po kecech
  • U této paní spisovatelky jsem knihu dočetla tak dopoloviny, víc se nedalo. Bylo mi z ní špatně. Patrně si potřebuje zvýšit popularitu, tak zneužívá kdeco. Pana Havla je mi lito, že poskytl rozhovor této DÁMě.
  • http://www.ulozto.cz/hledej/?q=irena+obermannova
  • ještě že nejsem tak slavný občan to by se hlásilo 35 milenek a o co vlastně běží ?
  • Havel před rokem milenecký vstah????? hihihihi Při pohledu na něj tomu nikdo nemůže věřit. :)
    Dobrej for:) Jo..... Havlová, tomu bych věřil.
  • paní oberm. vy jste jednoduse řečeno taková malá česká k------a. jestliže něčeho pěkného co podle vás mezi vámi bylo zneužijete ke svému obohacení jste trapná.a víte,že žádny slušný člověk vás číst nebude.prostě chucpe.
    • Nevím, proč pí Obermannové nadáváte. Ona v té knize Václava Havla nejmenovala. O jejich vztahu promluvila na naléhání médií a poté, co exprezident vztah popřel. Neomlouvám ani jednoho, ale její reakci - přiznat vztah - docela chápu.
  • Já si myslím, že snad ani nemůže mít pravdu. Když se podívám při vší úctě na Havla, který je rád, že je vůbec rád, tak si myslím, že na žádný milenecký poměr se nezmůže, leda tak pošlámat a něco mrmlat.
  • Tak to ji preju, krave... :-)))
  • nekritizujte neco,o cem nic nevite!! hledal bych za tim spis snahu o zvyseni prodeje jakesi knihy..a pojmy jako "fiktivni denik", "telepaticky vztah" apod. mluvi samy za sebe *12*
    • Také mě po přečtení příspěvku napadlo to samé. Jen bych poznamenal, že při počínající schizofrenii lidé často "pociťují", že je "někdo" ovládá, často i telepaticky, někdy i "slyší hlasy". Tím nechci vůbec popírat existenci telepatie, která byla mnohokrát prokázána.
  • To,co je Havel za prolhance,o tom ví národ už dávno a dokonce to příští rok bude pociťovat na své vlastní kůži.
    • Mluv jen za sebe, ne za národ.
    • Myslíš, že to bude příští rok pociťovat na vlastní kůži? Nevěřím. V tomhle Opičistánu ne. Češi kydají akorát zde na diskusích a cítí se hrozně silní, podobně, tak jako ty. Co jsi toho tady již naplácal, ale je to pouze mlácení prázné slámy. Tím nechci říci, že s tvými názory nesouhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit