Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • andělsky? spíš ďábelsky... její vystupování v kterési soutěži se dá označit za ....\ů bordelmamá... je to hnus.. ale divme se ... nic lepšího tu už není.... no a to skladatelé a textŘI UŽ TAKY NEJSOU CO BÝVALI... TAK NEZBÝVÁ NEŽ MLAĎOCHY LITOVAT... ALE PRÝ MYSLÍ NA UMĚLECKÝ DŮCHOD... PRVNÍ DOBRÁ ZPRÁVA...
  • Na závěr taletu chtěla bílá změnit pravidla rozdělování cen a umělce, který ji oponoval nazvala volem.Já bych Bílou krávou nenazval, nerad bych urážel užitečná zvířata.
  • Nemýlil jsem se v očekávání "moudrých" názorů štamgastů hospody U Tiscali. *1* Lidé mají různý vkus. Prostě když se mi něčí zpěv nelíbí, tak to neposlouchám. Dnes je obrovská možnost výběru, TV, rozhlas, zahraniční stanice na internetu, DVD..., každý si může vybrat přesně podle svého vkusu i okamžité nálady.
    • No to možná máte pravdu, ale podle tohohle principu by nikdo nemohl na nic reagovat, neboť vždy je možnost výběru *1* .
      Ani vy se tím zrovna neřídíte, protože nepředpokládám, že vám někdo stojí s pistolí u hlavy a nutí vás číst místní bláboly, natož na ně reagovat, že.
  • svatá pravda, rozeřvaná zaňačka se svým afektovaným filípkem je nám dost ukradená, hlavně ať už jí necpou nikam do televize, kdo má pořád ty její kecy o lidičkách, srdíčkách poslouchat a ani přepnutí na jiný kanál mi nepomůže, je všude.
  • Bílou nemám ráda, ale to je čistě subjektivní názor. Ovšem fakt je, že s přibývajícím věkem jí z obličeje začíná jasně vystupovat "stará cikánka", ať se snaží sebevíc..
    • Ano, také mám takový pocit. Pokud vystupuje naživo, tak se na ní vyřádí maskéři, pokud je na nějakých plakátech, většinou opěvujících ODS, tak se na ní vyřídí grafici (to je trochu méně složitější než to naživo).
  • Výborná zpěvačka, krásná žena, určitě lepší než Helena Vondráčková
    • "právníci" ze z Plzně rozhodují už i o tom, která ženská je hezčí?
      • ze z Plzně žádný plzeňák neřekne *4* , možná tak pražák????
  • na rozeřvanou Zaňákovou jsme teď opravdu zvědaví, asi jako na její ODS
    *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit