Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... autorka je buď vášnivou čtenářkou bravička ..... nebo si vybírá jen burany .... *1*
  • Tak tato pravděpodobně slečna, nikoliv paní, má zřejmě s mužskou částí populace vážný problém, nebo si velmi oblíbila seriál Ženatý se závazky, vlastně ani jediná věc ve skutečnosti nevystihuje muže, ani naše chování, ba dokonce ani reakce . "Mně je to jedno" používáme když je nám to opravdu jedno a chceme nechat na výběr vám, "Záleží mi na tobě" přijde vám to možná divný, ale ano i to se dá myslet vážně. A ještě jsem neviděl vidláka co by se neuměl omluvit, ikdyž u vás se dotyčnému asi ani nedivím vážená paní/slečno autorko, pokud jste na něj vytasila něco podobného :D
  • Která feministka tohle psala? *8*
  • Ja bych spíš řekl, že tohle je velmi zoufalý výkřik. "Já už chci". A protože ji nikdo nechce (tedy nadéle než pár nocí a možná ani tolik ne), snaží se zkazit vztah jiným. Pod hodně hloupým a prvoplánovým "takyhumorem" podsouvá myšlenky "máte na víc, je to lenoch, kašle na vás, je nevěrný, bez něj ti bude líp". Navíc jsem měl z textu pocit, jako by pisatel byl spíše muž feminista. Znáte to - hranatá koule
  • nič horšie som ešte nečítal, absolutne nevystihuje mužov, skôr si myslím že vystihuje asi tak 1% skrachovancov... a slečna alebo pani čo to písala by sa mala nad sebou najskôr zamyslieť kým niečo takéto napíše, alebo skôr opíše...?
  • 100% feministka... Vôbec nevie... A ak má takého chlapa doma tak by si mala najskôr spraviť niečo zo životom... Také blbosti som dlho nevidel... *16*
  • O chlapech neví nic. ;)
    • Krom toho ,,jdu na jedno" s tebou plně souhlasím ;)
  • nic jinýho než feministický kecy :D
  • Napsala prihloupla feministka tohle ... jinak to nevidim *5*
  • Tenhle toho článek o ničem nevypovída, podle tohoto článku jsem tak kluk... Ztrátu času...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit