Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžu se prosím zeptat? Kdo jste řešil problém s erekcí? já ho řeším s partnerem, ale nějak moc se nám to úplně nedaří. Co vám na to pomáhá? 

    • Není to jednoduché o tomhle s chlapem mluvit no, to máte jednoznačně pravdu. Jestli bych mohla radit, tak ideální je udělat razantní krok a prostě mu koupit prášky na podporu erekce. Já to takhle udělala a od té doby máme zase spokojený a hlavně pravidelný sex. 

      • No to není jednoduché o tom mluvit to máte pravdu. Jaké prášky mu pomáhají prosím? 

        • Já jsem se radila s kamarádem, který má o 20 let mladší milenku a ten mi poradil prášky na erekci https://supererekce.cz/3-lang Koupíte je normálně online bez předpisu a fungují dokonale. Dokáží rychle zabrat a účinkovat dlouho.

  • Nevím proč, ale zadek manželky mě dokázal vždy vzrušit. Při normálním styku jsem měl problém s erekcí. Teď už bohužel mám problém ho postavit celkově. Jak to řešíte? 

    • Pravidelně každý den beru doplněk stravy, který mi zlepšuje erekci, ale i celkově libido. Díky tomu, že ho beru pravidelně ho pak můžu postavit kdykoliv a nemusím brát narychlo prášky na erekci.

      • Každý den? Jaký berete každý den? Netušil jsem, že se takové dělají. 

        • Dělají, podívejte se na doplněk stravy Amarex men complex, který beru denně a opravdu to má dobré výsledky. Koupit ho můžete u https://www.amarex.cz/ Uvidíte, že to to bude zase ok a budete si zase pořádně užívat. 

  • Chtěl bych to s přítelkyní běžně praktikovat, protože mě to dost vzrušuje. Ona ale moc nechce... Pořád říká, že je to pro ni dost bolestivé. Jak ji k tomu přimět? 

    • Zkoušel jste to s ní a je to pro ni bolestivé? Ono základem je hodně a hodně mazat a ze začátku ideálně použít prst, aby si zadek trochu zvyknul. Je potřeba hlavně postupovat pomalu a pak se jí to třeba i začne líbit. 

      • Uvidíme no, kam se to u nás posune. Mazat stačí asi klasický lubrikant ne? Nebo mají smysl lubrikanty na anální sex přímo? 

        • Já teda rozhodně doporučím pořídit lubrikační gel na anální sex, bude to daleko víc mazat než klasický lubrikační gel. Kdyby jste si nevěděl rady, tak doporučuji mrknou na https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/lubrikacni-gely-pro-analni-sex už jsem od nich bral víc věcí a vždy vše ok. 

  • Je vážně vidět, že ženy uvěří všemu. Možná proto to do sekce ženy píšete :-)
    Takhle zprznit celý řecký pantheon a hellénistické náboženství jako takové.. Že se nestydíte se schovávat za vámi nedostatečně pochopené vědecké poznatky. To že byly toalety v kruhu neznamená, že se na sebe všichni dívali. Koneckonců, existuje typ ToiToiek, které jsou pro šetření místem ( pisoáry ) uspořádány 2x2. Ale to už zacházím mimo.
    Prostě nevíte-li něco přesně, nemelte o tom. Akorát se toho chytnou další lidé, kteří v dobré vůli vašim zvěrstvům věří a pak to šíří dál. Opravdu, občas lituji, že jsme "právní" stát, a že nejde okamžitě někomu odebrat občanský průkaz a persekuovat ho za pohoršování veřejnosti.

    Post scriptum : Ptáte-li se, jak jsem se ocitl na těchto stránkách, stalo se tak při procházení facebookové skupiny "Tak, a je to v p*deli !" . Název se opravdu hodí, protože vaše mystifikace jsou vážně zcestné.

    Se srdečnými pozdravy, Jan Čapek
    • Annál je fajn, nebreč tady hned *1*
      • jinak to je vtipné jak ke článku, který pojednává o annálním sexu se nedá napsat to slovo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit