Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kiwi je určitě dobrý tip. Já ale třeba právě Céčko přes zimu raději doplňuji i pomocí různých doplňků stravy. Podobně to mám i s jinými vitamíny. Například s vitamínem E. Ten má také pro lidský organismus spoustu benefitů. Kromě toho, že jej doplňuji ale třeba ráda používám i různé krémy s vitamínem E. Přecejen na kvalitu pleti má také svůj vliv. 

  • Která
    přírodní cesta je nejlepší k doplnění vitamínu C? 
  • Která přírodní cesta je nejlepší k doplnění vitamínu C? 

    • Vitamín C je pro tělo opravdu hodně důležitý, a proto jsem se rozhodnul brát doplněk stravy, který obsahuje acerolu. Narazil jsem na ni, když jsem začal užívat doplněk s vitální houbou. Acerola totiž dokáže zlepšovat vstřebávání vitálních hub. 

      • Kupujete ho v lékárně nebo si ho někde speciálně objednáváte? 

  • Pořád někde čtu, jak je důležité pravidelně tělu doplňovat vitamín C. Trochu si ale myslím, že ho tělo stejně nedokáže takhle moc přijmout nebo se pletu? Když si koupím vitamín C v tabletách? 

    • Vitamin C patri mezi vitaminy rozpustené ve vodě. To mimojiné znamená, že se s ním nedá předávkovat :) Všechno navíc prostě člověk vyloučí, bez nějakých vedlejších efektů.

      Je tak lepší přijmout víc, než mít nedostatek :)

    • To máte pravdu, u většiny doplňků vitamínu C tělo opravdu nedokáže vitamín dobře zpracovávat, a tak ho velká část odejde ven bez užitku. Proto si kupuji vitamín C, který navíc obsahuje citrusové bioflavonoidy , které pomohou kompletně vstřebat veškerý vitamín C

      • Který doplněk stravy kromě vitamínu C obsahuje i ty citrusové bioflavonoidy ? Kde bych se na to mohl podívat a případně i koupit? 

  • Necháváte si vozit zeleninu a ovoce domů:

  • Nevím proč bych měl do sebe dávat zrovna kiwi, když je plno dalších zdrojů vitamínu C, které jsou navíc i lokální. Já si pravidelně objednávám z https://www.jml-zlin.cz/cs/vitamin-c-500-mg-se-sipky-a-zinkem-s-postupnym-uvolnovanim doplněk stravy z šípku a jsem naprosto spokojený.

  • Kiwi mám hrozně ráda. Sama se také v tomto období snažím přijímat co nejvíce vitamínu C. Právě kiwi společně s jiným ovocem si teď hodně kupuji. Mimo toho ale vitamín C doplňuji i pomocí doplňků stravy. Musím říct, že velmi se mi osvědčil tento: https://www.senzamedical.cz/senza-vitamin-c-250ml-lipozomalni-vitamin-c/ S tím jsem zatím maximálně spokojená. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit