Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A má jednoznačně jednou provždy po kariéře, p**a jedna zmrdaná polská, ať radši dělá už jenom V.I.P. děvku!
  • ..asi si jen ostříkla ostřikovačem čelní sklo :-) a měla tam zimní směs :-) kterou si koupila nekde v Polsku na tržišti :-) proto těch 0,8 promile. *1*
  • Koukám na to,že do dvou let tu máme novou čágobelo šílenku.
  • hvězdy z toho nikdy nic nemaj ale bejt to chudej člověk tak hned je šrumec *10*
  • Zatím dopadla líp, než Dara a i Jakubisková, ale vypadá to, že jsou všechny v suchu.
  • ano ožrala se a druhý den vyrazila a kdyby nebyl ještě k tomu hloupá tak si zažádá o krevní test, páč dechová zkouška kontroluje pouze hladinu alkoholu v dechu, číže nemusela bejt pod vlivem :-) To já jen tak mě ted napadlo :-) *3*
    • bože to je vůůl.. *1*
  • no seberou jí ho tak na půl roku a pokuta bude okolo 10 000 kč a bude mít asi dole 6 bodů ale podle mě když sedne opilá za volant v 18ti a na řidičáku nemá ani zaschlí jméno tak by neměla řídit vůbec at jí maminka sebere klíčky od auta :D a dá zaracha |:D
  • hej vy mate dost tak se ozrala a druhej den vyrazila kolik lidi to tak dela ..a kdyz to udela celebrita tak hned je to pi*a cu*ak :D:D:D
    • Ano přesně... Denně někdo sedne rovnou když jde z hospody do auta a jede, a nikdo o něm neřekne ani popel... ale stane se to někomu z celebrit a je to nejhorší člověk pomalu na planetě... Lidi měřte stejným metrem všude
    • Vaše hodnoty jsou pokřivené díky tzv.demokracii po česku,že hezky zpívá,je pohledná a udělala maturitu jako jejich desítky tisíc vrstevnic,které se můžou jenom ožrat,protože nejsou tzv.celebrity,proto by měla být příkladem.Já mám na celebritu jiné nároky např.Gott nepamatuji si,že by měl někdy problém s alkoholem,Této dívce ještě neoschl řidičák a má průšvih.Holt jí ta demokracie semlela.Ještě,že nikoho nezranila.
    • PS: Ona se jako pí*a již narodila.
    • Já to na rozdíl od Tebe nikdy nedělám, debílku!
  • taková pí*a nestojí za příspěvky
    • pravda...
  • Je to hajzlík a potřebovala by nařezat. *16* Jsem zvědav kolik bude činit pokuta a na jak dlouho jí odeberou ŘP.
    • Potřebovala by nařezat tu její krásnou prdelku, a nejen to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit