Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já teda vůbec to "moderní" oblečení nějak nemám rád a raději si teda na sebe obleču nějaké ty maskáče, protože je to přeci jen pohodlnější a když už jdu do divadla, tak si vezmu klasicky rifle, protože nevidím jediný důvod, proč bych se kvůli takovéto pitomosti měl nějak převlékat a přetvařovat :)

  • macinan

    Já myslím, že skvěle napsaný článek. Já si přesně kvůli plánované návštěvě divadla musela před pár dny kupovat nový zimní kabát. Kabáty normálně moc nenosím, a zjistila jsem, že ani jeden z těch dvou, co doma mám už nedopnu. Proto jsem potřebovala nový. A jít do divadla ve společenském oblečení a horské bundě by přecejen bylo pěkné faux pas. 

    • To mi úplně připomíná, že bych si taky pomalu měla sehnat nějaký zimní kabát. Venku už začíná být pěkná zima. Bohužel ty v normálních obchodech jsou šíleně drahé. Jak to tak vidím, tak se spíš zkusím podívat na nějaký second hand

  • myslím, že tenhle článek jste měli napsat pro těch vrchních 10 tisíc čuňat co na to maj... a ne nasírat normální lidi co na to nemají !!! *16*
  • ... hezké, velmi zkrácené, ale sem to nepatří ... s tím jděte na "fackárnu", "čimčarádu", nebo Blesk a jim podobné *3*
  • Hlavně to vylepte pod mosty pro bezdomovce a taky do get a chudinských čtvrtí aby věděli co si mají vzít na sebe !!!
    Aby až budou číst "Národ sobě"! Aby pochopili,že "NÁROD" jsou dneska ti druzí a pro ně hrají ti "HERCI" kteří jsou kam vítr tam plášť !!! Těm,kteří vědí,že slovo lid není prázdná fráze tak na ně to nepatří !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit