Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není důvod ho nenávidět , jo beru když ho neposloucháš a nelíbí se ti ,ale hnedka nemusíš bejt 'hater' !! Vždyť nic o něm nevíš ,že si něco přečteš ty žvásty na novinkách ..
    Nenutím tě aby si ho měla ráda ,ale nemusíš ho pomlouvat a urážet.
    Rozhodně se taky nestal přes noc slavnej , udělal dlouhou cestu a šel za svým snem :)
    • S tím souhlasil to sem měla na myslí taky
    • njn ten kdo to psal nemá asi v pořádku svůj život tak musí ponižovat ty s lepším životem *4*
  • Že se stal přes noc slavným? ano ale pak něco musel dělat proto aby byl kde je dnes! A že se ho ujali, po hudební soutěži? aha, očividně ten kdo to psal nemá o jeho životě informace :D Jeho manažer ho objevil na Youtube a ne na soutěži.. Nepochopení ? ne k Justinovi možný tak k tomuhle článku *3* jde hodně o vzhled ale kdyby nešlo o hlas neprodal by několik milionů alb *4*
  • Se z něj neposerte! uječený holčičky! hnus!
    • ále ále klid jo :D každýho věc .. sama seš hnus :)
    • Principessa15
      My se z něho neposereme milá zlatá, ale to vy máte furt nějaký problém ohledně Justina... Skoro všichni říkají, že je Justin buzík a gay a já nevím, co ještě... Při tom, když se jich zeptám proč si to myslí, tak většinou sklapnou a jsou zticha... Nebo začnou říkat, no podívej jak vypadá a ten jeho přiteplenej hlásek, nebo on nic nedokázal, on nemá talent atd... Tyhle lidi prostě melou furt to samý dokola a nedává to smysl.... Chápu, že ho nemusíte, ale copak já říkám, že je PSY gay nebo buzík, protože ta jeho písnička Gangnam style mi už leze na nervy, protože ji pouštěj furt dokola?? Ne, takže se laskavě zklidněte!!
      <3 Belieber Forever <3
  • aluska33,má naprostou pravdu.On má talent a pokud tomu nevěříte podívejte se na jeho film ( Justin Bieber,Never Say Never ).Možná ho neznáme,ale talent má (je nadaný na tanec,zpěv,...) A tohle je fakt ubohé *8*
  • to máš pravdu alusko 33 *3*
  • já miluju justina biebra zamylovala sem se do něj *14*
  • já justina biebra miluju jako kdybi byl mů kluk zamylovala sem se do něj *14*
    • nauč se česky, holčičko!
  • aluska33
    Vážně kdo toto psal....!Tak nic o něm neví....Ani jak se stal tím kým je!!!Co je to za otázku?!!Každý to má jak to cítí!Tohle je vážně trapný článek!!Stal se hvězdou dá se řít"přes noc"Ale to ještě nemusí znamenat,že si slávu nezaslouží!Má na světě neuvěřitelně mnoho fanoušků!Kteří ho budou milovat za jakékoli podmínky!A nadání má větší než tady všichni dohromady!!Jinak by asi mu nedělal manažera S.Brown....!A jeho styl je taky užasný...On je prostě svůj,nikoho nekopíruje!Ale jestli jste si nevšimli tak už padku nemá!A je to pořád star!A videoklip Baby netočil když mu bylo 12 nebo 13!Ale až v patnácti skoro v16!!Tento článek mě vážně dostal!!Měla bych na to tolik věcí,ale to bych se asi upsala!
    Jeho život není lehký!Ani nevíte čím vším si musel projít!!Jak neměl zrovna nejednoduší dětství!!
    Už jsem nic takového nepište!Je to ubohý!A zkoro vše je blbost!!
    • Principessa15
      Souhlasím s tebou ;) Lidi, co píšou takovýhle články, by si nejdříve měli zjistit potřebné informace, aby sem nepsali kraviny. Bohužel tenhle autor, co to psal si nezjistil nic a tomu ten článek taky odpovídá....
    • Mas naprostou pravdu ja kdyz jsem toto cetla nejradeji bych te autorce neco rekla do oci on si svou slavu opravdu zaslouzi a ma opravdu ubrovsky talent .
  • Zajímalo by mě, kdo tohle to napsal..On šel do soutěže to je pravda, ale ta ho neproslavila..Proslavilo ho youtube..Píšete tam, že by jsme něměly nenávidět někoho, koho neznáme..Ale podle mě ho taky nesnášíte!! Možná nesnášíte písničku "Baby", ale podívejte se kolik má shlédnutí a pak něco říkejte..A to víte odkud, že se zrodil přes noc? Podívejte se na Never SAy Never a podívejte se, jaké to měl těžké..A přiště si rozmyslete si tu napíšete za blbosti!!!
    • Asi tak no :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit