Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Rhodosu jsem byla teda jen jednou. Moc se mi tam ale líbilo. Trochu mě mrzí, že letos se nakonec k moři asi nepodívám. To ale nevadí. Bavili jsme se s manželem, že si uděláme dovolenou někde tady v ČR. Máme tu věci na kempování z https://armik.cz/ tak třeba v nějakém pěkném kempu. :)

    • Tak na dovolené v ČR podle mě není nic špatného. My se taky nikam k moři letos nechystáme. Děti chci ale vzít na Slovensko do Aquaparku a se ženou si zase chceme udělat nějaký pěkný víkend v Praze. Díval jsem se co bychom tam všechno mohli podniknout a asi ji vezmu na erotické masáže. Už dřív jsme se bavili o tom, že bychom toto mohli někdy vyzkoušet, tak by to mohlo být celkem zajímavé. :)

  • ivanka386

    Na Rhodosu byla jedna moje kamarádka před dvěma lety a podle toho, co vyprávěla tak to tam musí být opravdu nádhera. Já bych se tam ráda podívala příští rok. Snad vše výjde jak má. Nejvíce mě asi lákají ty pláže, které tam mají. :-)

    • joskadevatej

      Jojo, také jsem slyšel, že na Rhodosu je opravdu nádherně. Osobně jsem tam nebyl, ale jedna moje kamarádka ano a byla z toho úplně nadšená. Jak to tak vidím, tak se tam asi také budu někdy muset zajet podívat.

  • Nikdy s PANTOUREM do Řecka. To si vybíráte zájezd a najednou narazíte na senzační ceny.Ale jen zdánlivě. Po příletu do Řecka zjistíte s touto cestovní kanceláří že je všechno jinak. Slibovali delegátku která nám všechno vysvětlí ukáže a pomůže v nesnázích. Houby! Prostě se neukázala.A když tak neohlášeně a v 22:00 na hotelu. Kdo se bude radit a mudrovat v takové pozdním čase?Voláme do CK , jestli to myslí vážně. Prý toho má moc-pracovitá delegátka.Takže jsme nakonec nevyreklamovali vadný pokoj ani nefungující klima.Nebylo komu.Takto to mají v Pantour nastavené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit