Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super článek. Díky mockrát. Já se teda musím přiznat, že při sexu ne vždy dosáhnu orgasmu. Kdy se mi to ale teda zatím povedlo pokaždé bylo při erotické masáži. Znáte erotické masáže? Já na ně právě už delší dobu chodím pravidelně do jednoho salonu a musím teda říct, že vždycky je to zážitek. Určitě můžu doporučit. :)

    • A co třeba tantra masáže? Znáte? Tam je podle mě ten prožitek ještě o něco silnější. Jestli jste si takto užila klasickou erotickou masáž, tak se vám tantra masáž bude určitě líbit taky. Můžu vám dát i tip na salon, kam na tyto masáže chodím já - https://redmassage.cz/ Zkuste na to mrknout. :)

  • Kdybych měla alespoň nějaký, tak bych byla opravdu ráda. V poslední době mám nějak problém dosáhnout orgasmu a celkově ani už nemám skoro vůbec chuť na sex. 

    • A co pro to děláte? Já jsem jednu dobu také neměla vůbec chuť na sex. Rozhodla jsem se to ale nějak řešit. Nakonec jsem si sehnala prášky pro ženy, které dokáží zvyšoval libido. Jasně, ze začátku jsem tomu nevěřila, ale když jsem si vzala prášek poprvé, tak jsem najednou ucítila opravdu velké vzrušení a to vám teda řeknu zase jako v 15. Hned poprvé orgasmus jako prase. 

      • Sehnala jste si prášky pro ženy? Jaké prášky prosím? Kde jste je sehnala? 

  • Prosim o radu chci manzelce udelat mokry orgazmus jak nejlepe nato?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit