Přejít na výpis diskuzí

Ovocné hody jsou tady. Pozor ale na to, kolik ho sníte!

2.9.2017 17:59
red 5 příspěvků

Přestože je ovoce považované za zdravou potravinu, může vám uškodit stejně jako třeba sladké zákusky nebo čokoláda. Řada lidí si sice myslí, že fruktóza obsažená v ovoci je zdravým cukrem, něco jako "zdravý cukr" však ve skutečnosti neexistuje. Existuje prostě cukr a ten v nadměrném množství...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • nespolehlivý všehoschopný křivák. Na co sáhne to zpacká.Zeleninu ovoce nevyjímaje. Nyní se rozhodl odstranit křížky z domečku na Santorini v Řecku. To kluci polští tady v příhraničí se rámcově rozhodli jej odstranit ze života. Jeho letáky vyhazují ze schránek, další berou v obchodech a zahazují .... A tak to má být. Evidentně Merkelová vydala pokyn.Lídl už tancuje. Tady bude též co nevidět pokyn. Bude se jmenovat BOJKOT!
 • Ta paní má zajímavé povolání. Tělo si samo vezme co a kolik toho potřebuje. Dříve škodlivé máslo , sádlo, vajíčka se nyní velmi doporučují.
  Jezte na co máte chuť , tím dává tělo najevo co potřebuje. A šarlatánům nevěřte oni se musí něčím živit, když mají za sebou tolik let studia.
 • KDO JE Florence Waxinová ?
  Proč je potřeba psát takové blbosti?
 • Po dlóóóuhý době jsem nakoukla a už zase jdu, pa Simona Křenková!
 • Jak vám to budu muset ještě dlouho opakovat že nejzdravější potravinou je bůček, tlačenka a to vše řádně zalito becherovkou.
  To je přece zcela jasné - stejně jak Peroutkův článek.
  Váš tupý, prolhaný, populistický žvástavý dementní zombí z pražského hradu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit