Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je jenom reklama na Gillette. 70% prý má rádo pořádný prales *1* *3* takže ten výzkum je pěkná sheeta *5* *9* *13*
  • mmmm není nad hladký hrudník. Usínat na hrudníku chlupaté opice sexy není. A ty chlupy mezi zubama taky ne. *15* holte si ty koberce. Ženský se mají holit všude a pánové jako nic? Není pravěk sakra! *16*
  • Já si všecku malárii na hrudníku vyzobávám nehtama, no a k horečce dengue jsem nekompromisní, jakmile se mi nějaká objeví v chlupech, provedu s ní krátký proces. Vím, je to tvrdé, ale děcka věřte mi, když se vám taková dengue rozmnoží v chlupech na hrudníku, tak je to konec a vleze vám i do jiných chlupů...no hrůza
  • Tomu, že oslovíte asi 400 žen říkáte výzkum? Jako fakt?
  • Přátelé, tento kreténský článek je pouze reklamou výrobce holítek pro buzeranty, nic si z toho nedělejte a zůstaňte v klidu :-)))
  • Smarja, jakesi vyzkumy z rozvojovych zemi!!! Me vomejou!!! Ktere zenske by se libil buzik uplne holej?! Zadne normalni z civlizovane zeme! Kterou babu u nas napadne, ze v chlupech ma chlap parazity! No zadnou. Ani me ne, protoze v CR je tam zkratka nema. a co maji v chlupech cernosi nebo arabove me nezajima, protoze jsou to pro me zviratka, se kteryma bych do jejich zavsivenyho pelechu nevlezla! Takze clanek i vyzkum na hovno, vazeni rejpalove!!! *16* *16* *16*
  • To je zase téma, ach jo, uz nevite o čem psát ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit