Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako proč ne. :) Do Řecka bych se taky ráda někdy podívala. Letos to ale určitě nevyjde. Celkově se letos do zahraničí prostě nepodíváme. Dovolenou si raději uděláme tady v ČR. Přemýšleli jsme s manželem jestli třeba nekoupit z https://armik.cz/ pár věcí na kempování a nevyrazit do nějakého pěkného kempu. To by mohlo stát za to. :)

  • Taky letos plánujeme projet Řecko autem skrz na skrz, a tak už se na tento road trip začínáme pomalinku připravovat. Dívali jsme se na střešní boxy a zatím ještě přesně nevíme do kterého půjdeme. Chtělo by to nějaký opravdu velký, protože na cestách budeme hodně dlouho a neplánujeme spát v hotelech, takže si bereme všechno s sebou.

  • macinan

    Nevím jestli je úplně nejlepší volba vydávat se do Řecka autem. Přecejen ta cesta je pěkně dlouhá. Chorvatsko, to je něco jiného, tam je člověk "hned" Ale Řecko je přecejen o dost dál. Další věc, kterou si nejsem úplně jistá je, jestli cestou autem člověk opravdu tolik ušetří. 

    • sanskrybastr

      Taky by se mi asi do Řecka nechtělo jezdit autem. Je to vážně dálka. Už třeba Chorvatsko je docela daleko, ale to se pořád dá zvládnout. Řecko už by bylo horší a trvalo by to strašně dlouho. Raději letadlem. :-)

  • tarpedivan

    No, musím se přiznat, že Řecko mě láká už pěkně dlouho. Doufám, že příští prázdniny by to už mohlo vyjít a konečně bych se tam mohl podívat. Jedna moje kamarádka byla letos na Krétě a prý to tam bylo absolutně nádherné. Mimochodem nedávno jsem narazil na tohoto průvodce. Myslím si, že pokud se chystáte na dovolenou, tak by se vám něco takového mohlo hodit, dají se tam najít celkem užitečné informace o růžných destinacích. :)

  • Super článek! :) Taky bychom rádi jeli vlastním autem, ale budeme si půjčovat minibus http://autopujcovna-pujcovna-dodavek.cz/vozovy-park-detail.php?id=47 a pojedeme i s rodinkou od kámošky. Jinak rady na ušetření určitě využijem *15*
  • Byli jsme na Sithonii 2x autem v kempu. Cesta v pohodě. Za 9dní jsme za 4člennou rodinu platili 330 eur- takže taky pecka. Za mě doporučuju!!!
  • Autem dva dny tam a dva dny zpět? A drahý nocleh v hotelu na vyspání k tomu? Ani náhodou, auto se na dálky vyplatí až při dlouhodobém pobytu a kvůli poplatkům s obsazeností vyšší než 2 osoby. Jezdím někdy do Španělska a přespávám po cestě v F1, i tak je přes 30e moc a cesta mi přijde tam a zpět na 12 tisíc (do oblasti Barcelony) a dolů ještě více. Na druhou stranu jet do Andalusie na zimu není špatné, dá se tam většinu doby jezdit na kole, atd., u nás ty dlouhé zimy dost omezují. A Španělé nás berou trochu jinak, než Chorvati, mladí Italové, Rakušáci. Ale v Řecku nás taky berou.
  • No, nevím, nevím, jestli cesta zrovna přes Srbsko, které je pod vodou je to pravé ořechové...Nejlepší je asi cesta letadlem do Atén a pak nějakými linkami- busem kam člověk chce... Lidé doporučují "3 prsty", tedy sever Řecka - Chalkidiki-Kassandra, Sithonia a Athos... Tam je to super *5* *14* *4* Přeji pěknou nedeštivou dovolenou... *3* *1*
  • balkán teď ani zadarmo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit