Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horkou čokoládu za ČESKOU KORUNU! Jediný velký důvod který mne a spoustu lidí nutí jít volit prezidenta je oprávněná velká obava ze snahy pana Schwarzenberga rychle zavést euro u nás v České republice, za týden musíme jít volit za prezidenta pana Zemana, u kterého máte jistou snahu i nadále udržet Českou korunu i Českou státnost.
  • Co je oranžové to normálnímu soudnému člověku nemůže chutnat. To enem ty co sa vypotácijó ze sklípku tak chňapajó po všem co je oranžové. *1*
    • No ty jsi chudák, o tom víme ještě když bylo tiscali, worldonline blbe
  • :-))))) studie :-))) taky mám studii,že se dřív popíjelo a hlavně chutnalo pivo z hnědé flašky a bylo lepší než ze zelené :-D to jsou studie :-)))
    • Podle mě kolik lidí tolik chutí a láhev jsem si bral raději zelenou bylo do ní lépe vidět takže ani s barvama to nebude univerzální na všechny zlatá práce těch co jí mají a můžou se zaměřovat na takové hovadiny *3*
  • Nevím jestli prpaganda, ale ten hrnek je červený a není v něm horká čokoláda *16*
  • Pokud bych byl příznivec ČSSD, tak bych skutečně podobné výzkumy jenom uvítal. Je to perfektní předvolební propaganda!!
    • Ty nejsi příznivec, ty jsi blb! Do všeho strkat politiku *16*
      • Chytrému napověz hloupého nakop...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit