Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi 39 a poslední rok jsem začala mít menší a menší chuť na sex. Ze začátku jsem se přemáhala a tak nějak to šlo. Teď už ale mám problém uspokojovat svého manžela a dost to mezi nás hází vidle. Jak si zase vrátit tu pořádnou chuť? 

    • Tento problém řešíte v dnešní době, kdy se to dá celkem bez problémů řešit pomocí prášků pro ženy, které dokáží zvyšovat libido? 

      • Počkejte počkejte prosím. Pomocí jakých prášků pro ženy? Já jsem v tomhle celkem dost nezkušená a moc tomu úplně nerozumím. Nikdy jsem neviděla a ani jsem neslyšela, že by se něco takového pro ženy nabízelo? 

        • No ono hodně takhle holek co se o tom někde s někým bavím, tak to neznají. Můžete vyzkoušet https://supererekce.cz/6-fly-pro-zeny Fungují naprosto perfektně, během chvíle se zase cítím jako v 15,  kdy jsem byla nadržená neustále. 

  • Pojďme se raději podívat na ty naše borce, kterak hrají s Kanadou  🙂🙂😀

  • Ježkovo oči. Bůh mi ve své dobrotě sílu zachovat ráčil, ale při pohledu na manželku, mi chuť vzal. Jak říkal jeden starší kolega. 

    No, snad nebude tak zle. 😄

    • 😀

      Když pak v paneláku uslyšíte za rozbřesku ony charakteristické zvuky, nemůžete nevzpomenout na jeden hit F.R.Čecha, v němž se zpívá: "Pára zvedne vše co člověk žádá", "písty hýbe pákou mává....."

      To se pak obtížně usíná.   😀🙂😛

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit