Přejít na výpis diskuzí

Zatočte s únavou hravě a zdravě

10.7.2019 23:57
Jindra Pelikánová 3 příspěvky

Letos byla zima dlouhá a nástup léta naopak rychlý. Náš organizmus je vyčerpaný a zatížený toxiny. V důsledku toho jsme unavení a zesláblí. Co udělat proto, abychom se zase cítili fit? Máme pro vás několik tipů. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • macinan

    Musím se přiznat, že já minulý podzim měla s únavou a vyčerpáním poměrně velké problémy. Po nějaké době se ukázalo, že v mém případě to bylo způsobeno nedostatkem železa. Začala jsem jej tedy doplňovat pomocí doplňků stravy od http://qineva.cz/ a musím říct, že to neskutečně pomohlo. Od té doby už naštěstí žádné podobné problémy nemám.

  • Já se snažím taky otužovat. Od té doby, co se o to snažím, tak se cítím mnohem líp. Když jsme unavená, tak mě studená sprcha perfektně probudí. Máme sprchový kout, ve kterém se dá krásně otužovat. Hlavně v něm není taková zima jako ve vaně, protože na něm nikudy netáhne.

  • Taky jsem byl poslední dobou hrozně unavený a vyzkoušel jsem snad všechno a nic nepomáhalo. Nakonec jsem se rozhodl pro výměnu staré matrace za novou z https://www.studiomatrace.cz/ a od té doby se to o dost zlepšilo ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit