Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolik nese takováhle reklama na deskovou hru?
    • počítám že stejně jako na počítačovou/konzolovou.
  • Trochu offtopic, ale chtěl jsem se zeptat na deskovku Mansions of Madness. Je nutné tu hru hrát s aplikací, která zastupuje PJ? Nebo je možné hrát i za pána jeskyně...
    • xxxy
      prva edicia bola bez aplikacie a tam je nutne aby hral 1 clovek za PJ, pripravy hry trvala pre PJ velmi dlho a po obcasnej chybe PJ nebolo mozne pre ostatnych hru dohrat...

      druha edicia (ta co je teraz vsade v predaji) - tam je zasa nudne mat aplikaciu (najlepsie na tablete/PC), tato aplikacia zastupuje PJ a nie je mozne aby clovek zastupil aplikaciu, takze vsetci hraju vzdy spolu za hrdinov/postavy a aplikacia je PJ, inak sa to hrat momentalne neda
      • Aha nuda dík...
  • kostejnesmrtelny
    Ukrutně zábavná hra, ale to vítězství mi přijde přece jen poněkud vratký a nejsem si jistej, jestli je to 100% dobře.
  • DwaR
    vďaka za recenziu.
  • Klasický 7 wonders je dobrý filler. Pomalu víc času zabere posčítat body na konci než samotné hraní. Dá se vytáhnout když přijde hodně i málo lidí a čas nezávisí na počtu lidí.
  • Mozem doporucit, jedna z top hier pre dvojicu co sa da zahrat aj popri malom dietati, rychla na pripravu, zahratie do 30 min, zabavna, viac ciest k vitazstvu. S manzelkou drtime co sa da:-)
  • Odulin
    7 Divů jsme i s rozšířeními už celkem ohráli, ale přesto ji mám stále rád. Duel je ovšem vynikající alternativa pokud jsou jen 2 hráči a vůbec i v rámci karetek pro 2 se jedná o jasný nadprůměr. Doporučuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit